Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek a Kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a Kis herceget? Mit szóltok, ha egy férfinek ez a kedvenc könyve?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kedvenc könyvem. Gyerekként egész mást jelentett számomra mint felnőttként, de mindkét esetben nagyon megfogott benne valami.
2017. okt. 23. 23:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem szólok. Általában nem másokat akarunk lenyűgözni a "kedvenceinkkel".
2017. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Cuki és egész mély mese, de kedvenc könyvként nem lenne imponáló, ahhoz túl klisés és mainstream. Minden második tinderprofilon kishercegidézet van.
2017. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát ,nekem mindegy, hogy milyennek számít, akkor is a kedvenc könyvem.
2017. okt. 23. 23:52
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Akkor minek tetted fel a kérdést?:D Én csak válaszoltam.
2017. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

Az öcskös komolyan elhitte, hogy majd itt mindenki összeszarja magát, kert neki a Kis herceg a kedvenc könyve. :D

Te nyomorék!

Ha könyvekkel menőzöl legalább ne általános kötelezőket hozz fel:D

Pál utcai fiúk :D

2017. okt. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Igazából nagyon sok életigazság van benne. Meg sok dolog, amit le lehet akár párkapcsolatokra is vetíteni.

"Persze egy akármilyen járókelő az én rózsámra is azt mondhatná, hogy ugyanolyan, mint ti. Holott az az igazság, hogy ő egymaga többet ér, mint ti valamennyien, mert ő az, akit öntözgettem. Mert ő az, akire burát tettem (...) Mert ő az én rózsám."

Nekem már az bőven elég könyvtől függetlenül, hogyha elgondolkozik azon, hogy mit is olvas, és be tudja építeni az életébe.

2017. okt. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%
Hát, nem egy Trónok harca...
2017. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is egyik kedvencem, és magasról leszarom ki mit szól hozzá.
2017. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Nem szeretem. Oke, hogy vannak benne igazsagok, de ez elmondhato egy Coelho konyvrol is. Nekem kb ugyanaz a szint. Klises bolcsessegek amiket amugy is tud mindenki magatol.

De egyebkent meg semmit nem befolyasol a masik kedvenc konyve. Legalabb olvas, mar ez is valami.

2017. okt. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Azért ne hasonlítsunk már össze egy 1943-ban megjelent regényt Coelho-val. Már csak a megjelenés dátuma miatt sem.
2017. okt. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!