Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszhetek ennek az egyetemist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ennek az egyetemista srácnak?

Figyelt kérdés

Nos, van egy srác, akit már ismerek egypár hónapja, egy külföldi egyetemi buliban ismerkedtünk meg. (A srác külföldi) Az ő országában ismerkedtünk meg, tehát ebben a kintextusban ő a hazai fiù, én meg a külföldi diáklány.

Eléggé közvetlen srác, nagyon szeret barátkozni, ùj kultùrábòl érkező embereket megismerni. Én különösen "bejöttem" neki, mert félig magyar-félig német vagyok, szòval dupla nemzetiség... :D Szòval ìgy alapjáraton elég nyitott a külföldiek felé.

Sajnos nem eléggé egyértelműek a jelzései ahhoz, hogy eldönthessem tényleg bejövök neki:

- Megpròbálom valahogy pontokba szedni a jeleket, amik erre utalhatnak:

- Általában ő keres. Ő ír.

- Szinte minden héten elhìv ebédelni, a gond csak az, hogy mindig másokkal együtt. Bár mùltkor kettesben voltunk, mivel senki nem ért rá.

- Ölelget és hozzámér - bár ő tényleg egy ilyen csupa-szìv ember, és igazábòl mimdenkit mindig nagyon megölelget, szóval nem mondanám, hogy annyira feltűnő lenne. Bár mintha mostanság egy kicsit elnyùjtaná az öleléseket... Normális, ha egy ebéd alatt vagy 4x megölel?

-Sokszor mondja, hogy mennyi minden közös van bennünk, és hogy mennyire meg tudom érteni - mármint ém őt. Nagyon különleges a srác, és tényleg sok hasonlòság van köztünk.

- A barátai párkapcsolatairòl beszél nekem. Hogyan jöttek össze ecc. + A vegyes házasságban élő emberekről. - szòval akik különböző náciòkbòl származtak és ùgy jöttek össze.

- Meghìvott vacsorázni -mármint ugy, hogy én fizettem a sajátomat - a barátaival. Bemutatott egy csomò barátjának.

- Meghìvott kávézni, ezt viszont ő fizette.

- Amikor kettesben ebédeltünk egy kissé átlátszò blùz volt rajtam, de nem volt vulgáris csak kicsit átütött a melltartòm. És este beszélgettünk és mondtam, hogy milyen hideg van ma és akkor megjegyezte, hogy nem csoda ha fáztam, mert csak egy kis vékony ing volt rajtam semmi más. És kuncogott hozzá. Ja és észrevettem, hogy ebéd közbe többször a mellemet nézte, bár azt hiszem ez ilyen ösztönös-férfirekaciò.

- Azt mondta, hogy nehezen tud ismerkedni a saját országában, mert ott a lányok nagyon beképzeltek. Ja és azt is mondta, hogy ha meghìvod egy kávéra őket, már azt követelik, hogy vedd őket feleségül.... :D (Egyébkémt azt hiszem ez mindenol ìgy van, hogy a külföldi nőkkel előbb kötsz barátságot,mert ők eleve nyitottabbak és kedvesebbek a kiszolgáltatottságuknál fogva. Nem akarom azt sem, hogy azt gondolja ròlam, hogy könnyűvérű, könnyen-kaphatò vagyok.

Nem tudom, hogy én vagyok ennyire vak, hogy nem veszem észre, hogy akar-e valamit - amit egyébként nagyon remélek - vagy tényleg semmit sem akar? Ebben a bizonytalanságban nem igazán merek lépni.



2017. okt. 24. 02:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

1. Én alapból nem támogatom ezt a "magyar-idegen" származású kapcsolatokat. Szerintem igazságtalan azokkal a fiatalokkal szemben, akik ide haza képtelenek találni egy épkézláb barátnőt.

És itt most nem azokra gondolok, akik nem annyira helyesek, vagy éppen életképtelenek, hanem olyanokra, akik tényleg normálisak, csak egyszerűen nem találnak rá az igazira.

Továbbá ok, idetartozik még, hogy lehet fél vér vagy származás szerint, de magyar vagy és itt élsz, éltél alapból.


De hogy ne csak ellened legyek:

2. Ha úgy is annyira közvetlen a srác és tényleg jól elvagytok, akkor meg kellene kockáztatnod azt, hogy igen is megkérdezed tőle, hogy mit akar tőled. Mert már csak azért is, mert nem magyar, nem is itt vagytok, nem is ismerhetjük, így nem tudhatjuk láthatatlanban, hogy mit akarhat tőled.

Szedd össze a bátorságod és lépj oda a sráchoz. Mond el, hogy számodra már régóta nem közvetlen és hogy kíváncsi vagy, hogy ő most mit akar igazán tőled?


Viszont még egy 3. dolog amire én figyelnék:

Mivel írtad is hogy hazai pályán "játszik", és te csak vendég vagy az ő "palotájában" (igazából országában); így lehet hogy benne van az alap vadászösztön, hogy miért ne csábítson el külföldi lányokat.

Hiszen mi más inspirálna egy idegen országból jött hölgyet, mint nem más, hogy bevezeti a saját országa kultúrájába. (Főleg akkor, ha az adott lány, éppenséggel nagyon kíváncsi minderre és szeret foglalkozni az adott témával).

A legtöbb srác szereti eljátszani a jó fiút, színészkedni, hogy megkapja az adott hölgyeményt. És úgy veszem észre, hogy jó úton halad.

Az, hogy bemutat a barátainak, lehet azért is, hogy minél jobban elnyerje a bizalmadat és minél közelebb férkőzhessen hozzád.

Aztán eljátszadozik veled addig amíg engeded majd jöhet a következő.

2017. okt. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, igen. Ha nem akarod, hogy könnyen kaphatónak gondoljon, ne add magad könnyen. Mármint szexhez.
2017. okt. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek, meg lehet kérdezni egy ilyen találkozás alkalmával, hogy mi a célja, ha nem akarja kinyögni. Neki kellene ugyanis.
2017. okt. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pròbáljatok elvonatkoztatni ettől a "külföldi srác" dologtòl és kicsit objektìvebben szemlélni a dolgot. Nem hiszem, hogy annyira változik a dolog. Elvégre a férfiak mindenhol férfiak.
2017. okt. 24. 09:06
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Ja, csak a legtöbb magyar pasi esélyt sem kap, mert egy csomó csaj húz külföldre, hogy külföldivel lehessen.

Bár beszélgettem már külföldivel is, ahol ők nem kellenek a saját nemzetiségű nőiknek.

2017. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sotet lelek, had dontse mar el a holgy hogy kivel akar kapcsolatot. Uvolt beloled hogy irigy vagy a kulfoldi sracra.


Akar valamit a srac, latszik h bejossz neki, es erzelmileg is kozel alltok egymashoz. Sztem siman osszejohetnetek.

2017. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem arròl van szò, hogy külföldi pasira hajtanék, sőt imádom a magyar fiùkat. Eddig csak magyar barátaim voltak. Nem érzem nehézkesnek az ismerkedést velük. A sors "sajnos" ugy hozta, hogy nem vettek fel itthon, de mivel nagyon határozott voltam a tanulmányaimat illetően, külföldre is felvételiztem. Én tényleg tanulni jöttem ide, és nem pasizni, meg férjet szerezni.

Ez srác nagyon szimpatikus nekem, mert sok közös van bennünk és még nem találkoutam senkivel aki ennyire megértene - a nyelvi korlátok ellenére. Az, hogy külföldi igazábòl nem nagyon foglalkoztat. A srác mint ember a szimpatikus, nem azért mert másik országbòl valò.

2017. okt. 24. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Magyar férfiaknak is lehet menni külföldre és sikere is lesz. Lehet, hogy nem Németországban, de lehet olyan helyeket találni, ahol igen. Tapasztalatból mondom. Ráadásul külföldön a magyar nők is valahogy sokkal könnyebben kaphatók valamiért. Közvetlenebbek.
2017. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem külföldön magyar férfi magyar csajjal könnyebben összejön.
2017. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sötét lélek, szerinted hány magyar fiúnak nincs azért barátnője mert a lányok külföldi fiúval vannak?


És ha a kérdező külföldön él mit csináljon?


Magyar fiúk közül is sokan vannak külföldön. Akkor 1-1 a helyzet, nem?



Ez még annál is szánalmasabb mint hogy csak a pénzes pasiknak lehet barátnőjük meg a jóképű, izmos férfiaknak.

Legalább arra gondolj már hogy milyen szűk réteget érint.


És egyébként te is összejöhetsz itt tanuló külföldi lányokkal. De expatok is dolgoznak nálunk külföldiek, nők is.



28 éves férfi vagyok, mielőtt azt gondolnád, hogy nő.

2017. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!