Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, ha nem fekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha nem fekszem le egy pasival vagy nem úgy alakul, utána mindennek lehord?

Figyelt kérdés
Előtte még, de "dögös vagy, stb.", utána meg egytől egyig elkezdenek sz.rozni, hogy hu.lye vagy, r. banc.vagy, da. gadt vagy és stb. Most ha ez vagyok, miért akart megfektetni? Nem értem az ilyen PALIKAT. Elmagyarázná valaki?

2017. okt. 26. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, mert szerintem is dögös vagy.
2017. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ezeket nem mondom ki, csak magamba fojtom az ilyen gondolatokat, amikor ez történik. Neki akkor van mersze kimondani.
2017. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit meg akarok dugni, én is bókolok neki. Utána nekiállni ócsárolni primitív és kicsinyes. Azt akarja, hogy ha ő rosszul érzi magát, akkor te se legyél olyan vidám.

De ez tényleg nem volt egyértelmű?


Amúgy mi a francért számít ilyen emberek véleménye?

2017. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak biztosítani akar, hogy nagyon jól döntöttél, amikor nem feküdtél le vele. ;)
2017. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Sajnálja az elvesztegetett időt a semmire.
2017. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5:

És tényleg. Ez az egyik legkeserűbb dolog a világon, csak nem jutott eszembe. Az tényleg rossz, amikor úgy érzed elba sztad az idődet a semmire, mert végül semmi nem lesz az ismerkedésből.

2017. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen egyedek csak azért bókolnak, hogy tedd szét nekik.Amint ez nem valósul meg, azonnal kimutatják az agressziójukat.Igazi érdekemberek.Hajtsd el őket a búsba, tovább nem érdemes Velük foglalkozni.
2017. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
A férfiaknak alkalmi szexre sokkal alacsonyabban van a léc, mint mikor arról van szó, hogy kézen fogva megjelenjen veled az ismerősei között. Simán megdugnak attól még, hogy különösebben nem tetszel nekik.
2017. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

8:


Én csak akkor dugok meg "csak" egy csajt, ha külsőre tetszik nekem, belsőre viszont azt látom hogy nem illünk össze (még ha ő szerinte igen is). Aki külsőre nem jön be, azzal nem tudok mit kezdeni.

2017. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!