Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme így belevágni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így belevágni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Az utolsó komoly kapcsolatom kb 3 éve ért véget, azóta maximum pár hónapos kapcsolataim voltak, de inkább barátság extrákkal, alkalmi partnerek.

Hogy őszinte legyek annyira nem is hiányzott ezidő alatt egy párkapcsolat hiszen időm sem lett volna rá. Így a heti 1-2 alkalommal tökéletesen elvoltam azokkal akikkel Tinderen lebeszéltük vagy éppen csak felelevenítettünk egy régi barátságot.

Viszont utolsó Tinder randimmal már sokadjára találkozok és mintha beleszerettünk volna egymásba. Teljesen más vele lenni mint az eddigi együttlétek másokkal. Szóba is került, hogy komolyabbra forduljon a dolog, de nem vagyok biztos a dolgomban.

Én 22/f, ő pedig 20/n. Mind a ketten egyetemre járunk, viszont nekem mellette van egy saját vállalatom és mellette épp most teveztünk indítani egy kickstarter gyüjtést egy másik projekthez ami szintén rengeteg munkával jár, bár már a végleges termék kész, de rengeteg tárgyalás vás ránk és mivel ott társ tulajdonos vagyok így megint rengeteg felelősség hárul rám és még több munkával jár.

Leginkább ezért nem is mentem bele egy komolyabb párkapcsolatba sem és ezért nem is tartott tovább pár hónapnál egyik kapcsolatom sem az elmúlt pár évben.

Reggel 6kor kelek, elmegyek futni és utána be az egyetemre. Mivel alig van órám ezért többynire tudom intézni a céges ügyeket is, de attól még délután 4-5ig mindig bennt vagyok és utána 10-11-ig még otthonról dolgozok vagy a másik projekten. Így telik szinte minden napom, de általában még a hétvégéket is végigdolgozom.

Mivel fontos számomra ez a lány ezért nem vagyok biztos benne, hogy bele szeretnék-e vágni egy ilyen párkapcsolatba ahol szinte nem is találkozunk, mert a vége ugyan az lesz mint a többinek.

Van értelme így egyáltalán belevágni egy kapcsolatba? Azzal tisztában van, hogy sok dolgozok, de azzal konkrétan nem, hogy szinte alvásra sem jut időm, nem hogy szabadidőm legyen.


2017. okt. 27. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem vágnék bele, majd egyetem után, ha már önálló életet akarsz kezdeni, szerintem ráér. Így most nem lenne sok értelme.

21L

2017. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez igy elég húzós, de szerintem beszéljétek meg inkább. Egy-két évet ki lehet bírni ritkább találkozásokkal, aztán meglátjátok mi lesz.

32n

2017. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezen kívül egy szemeszter van hátra (tavaszi félév), utána valamivel nyugisabb lesz az időbeosztásom, viszont egyből diploma után kb 1-1 hónapra repülnék Amerikába és Kínába tárgyalni. Oda természetesen eltudnám vinni őt is, de ott még nem tartottunk, hogy ez szóba került volna.

Egyelőre még érdemleges választ sem tudtam adni neki arra, hogy szeretnék-e komolyabban belevágni ebbe az egészbe, illetve az esetleges visszautasítás utáni kapcsolat romlást is szeretném elkerülni, ami valószínűleg elkerülhetetlen. Ezért sem beszéltem még meg vele ezt az egészet.


Különben teljesen önálló életet élek, saját lakásban.

2017. okt. 27. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak mondd el neki ezt, amit ide leírtál hogy milyen egy napod, mivel jár ez. Aztán hagyd, hagy döntse el ő, hogy így is akarja-e vagy sem. Fél évet kell akkor ezek szerint így kihúzni. Szerintem nem lehetetlen dolog és lehet könnyebb is ha tudod, hogy valaki támogat benne és partner. Ha megérti akkor nincs gond, ha nem akkor még mindig ott van az az opció, hogy csak összejárogattok és ha nyugisabb az élet akkor belevágtok komolyabba is.
2017. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt így ahogy van beszéld meg vele és kész. Aztán eldönti, hogy akarja-e így, ha igen, belevágtok és meglátjátok, hogy működik-e.
2017. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Legközelebb hétfőn találkozunk és akkor megbeszélem vele.
2017. okt. 28. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!