Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés során mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során mennyire kell kitárulkozni a másik félnek?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra gondolok, hogy esetleg hazudjon-e az ember, mert nyilván ha rákérdez a lány valamire nem fogom letagadni vagy mást mondani ha egyébként úgy van, hanem arra gondolok, hogy mennyire kell rávilágítani az esetleges negatív tulajdonságokra pl., ha maguktól nem hozza őket szóba. Pl. ha teszem azt az embernek fitymaszűkülete van, vagy mondjuk kevés barátja van, netán alkoholista van a családjában, az ilyesmiket kell-e közölni előre, hiszen fölösleges belevágni az egészbe ha nem fog működni így a dolog, vagy pedig jobb inkább titokban tartani addig amíg már össze nem melegednek a felek? (Ha meg korábban zátonyra fut a kapcsolat akkor úgyis lényegtelen.)

2017. nov. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket azért nem kellene elmondani. Majd ha komolyabbra fordul.
2017. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket akkor mondanám el,ha már jobban megismertem az illetőt és bízok benne.
2017. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy érdekes, a fiú, akivel randiztam, szemüveges volt, beszélgettünk, és mivel én is szemüveges vagyok, erre is ráterelődött a szó. Kérdeztem a dioptriát, mondta, hogy 5-ös. Amikor már eljegyzett, akkor "vallotta be", hogy 8-as.

(Mondjuk vicces, hogy az elején nem merte mondani:)


Volt anno olyan randi partnerem ,hogy alkesz anyukát nem mert bevallani az ismerkedés során, csak utána (nem mintha őt minősítette volna amúgy.)


Én meg egyszer fél évig munkanélküli voltam. Jól szituált pasival volt első randim, nem mertem megmondani. Ködösítettem, hogy egy ismerős könyvelőirodájába járok dolgozni, és majd ha meglesz a diplomám, akkor hivatalosan is felvesz állományba. (Közben pedig nagyban állást kerestem, de nem mertem bevallani.)

2017. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon őszinte és egyenes ember vagyok és elvárom a másik féltől is ugyanezt. Mindig nyitottan válaszoltam minden kérdésre (mondjuk titkolni valónak nem éreztem soha semmit). De azért vannak dolgok, amik várhatnak a 4-5-ik randiig, akkor már lehet érezni, hogy tarthatunk e valahová együtt. ☺
2017. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!