Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit nézel meg először egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nézel meg először egy lányon első randin? Milyen belső tulajdonságok fognak meg annyira, hogy érdemes legyen folytatni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Már elfelejtettem, milyen randizni.
2017. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a mosolyát, arcát, alkatát, reakcióit, beszédkészségét...


kedvesség, odaadás, figyelmesség, intelligencia, talpraesettség, humor...

2017. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Arc
2017. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
első kedves BTM pedig úgy tudtam mindenkinek bejössz.
2017. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1%

Én a mellét, fentekét, combjait bámulom általában és levetkőztetem a szemeimmel.

Mind eközben ő csak beszél valami marhaságról, hogy a kis kutyulija mit evett reggel és hasonlók.


Aztán rátér ő a kérdésekre, ahol mindig az egyik első a "mennyit keresel" - valamilyen szinonímiája.

Az értelmesebbje burkoltan is fel tudja tenni ez a kérdést, pl a "mivel foglalkozol" és ebből nagyjából szerintem belövik a férfit maguknak.

2017. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Kisugárzás
2017. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Bãszki, te nagyon egy elkeseredett, megsavanyodott nyamvadék lehetsz, aki még pucér nőt csak képen látott. Jól esik minden válasznál hisztizni? Verd is földhöz magad!
2017. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam arc a lényeg, ha az szép és bájos akkor igazából tökmindegy ha nincs rajta valami durva testi elváltozás. De ami megfog az a széles "nagy" száj, karakteres mosoly, telt ajkak az mindig tetszett egy nőn + szép szem. Testre meg a popsi a mániám, ha az nagy és kerek akkor engem megvett kilóra.
2017. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Mivel utálom azt a pávatáncot, ami első pár randin zajlik, ezért már első randi előtt megfogott valamivel, hogy elhívjam, ott már csak elrontani tudja.
2017. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron-tavasszal-kora ősszel a tappancs az első. Utána a szemek, arc.

Belső tulajdonság: érződjön rajta, hogy van élet benne, érdekli a világ eseményei.

2017. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!