Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetem mit kezdjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetem mit kezdjek egy ilyen sraccal? 😊

Figyelt kérdés

Hu, hat 3hete kb ismerjuk egymast egy sraccal, 3szor randiztunk mar.

Jol erzem magam vele, viszont kicsit ugy erzem nem is rám kivancsi. Nagyon sokat beszel magarol, de persze rolam is kerdezget, meg en nem vagyok ekkora nagydumás, mint ő.

Meg ezt o is elmondta, hogy szeret a figyelem kozeppontjaban lenni, csak nem tudok kicsit fura.😐

Szerintetek? Mit csinaljak? Jol erzem magam vele, de picit mintha nem is erdekelnem en igazan, hanem csak hogy megossza az elmenyit.


2017. nov. 11. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ne add könnyedén magad, állíts fel akadályokat neki, és nézd meg meddg hajlandó enni érted.
2017. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Carragher_x ***** válasza:
100%

Az elsőnek természetesen az égvilágon semmi értelme.


A leírásból egyébként olyasmi látszik, mintha próbálna téged elbűvölni, illetve kitölteni azt az űrt, ahol annak kéne lennie, amikor nem egymásról, hanem bizonyos dolgokról beszélgettek. Szóval beszélgessetek más dolgokról is, azon túl hogy kivel mi volt meg mi van:)

2017. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem beszélsz, akkor csendben legyen? Próbálj meg többet beszélni, és figyeld, kiváncsi-e rá, vagy közbevág.
2017. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vond magadra a figyelmet vmivel .Pl beszélj sokat magadrol és ha làtod rajta hogy unja akkor csak jó hallgatósàg kell neki.
2017. nov. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Próbál beszélgetni veled. De jó, hogy már ez is baj :D

31/f

2017. nov. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt olyan srác, hogy folyton ő beszélt. Amikor próbáltam mondani valamit, akkor is átvette a szót, és már azt kellett hallgatnom, hogy ez nála hogy van.

Első-második randin azt gondoltam, zavarában csinálja, de kb. 4. randi után lepattintottam, mert nem változott a dolog.

Aki kíváncsi Rád, az issza a szavaidat (hogy költői legyek).

2017. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Nem issza, ha nem oda vissza meghallgatjátok egymást..
2021. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!