Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki hátizsákban randira menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hátizsákban randira menni?

Figyelt kérdés
Nem pesti vagyok, viszont ottani lányokkal (is) szoktam ismerkedni, ilyenkor viszem a hátizsákom is, benne vizet, plusz úgy vagyok vele, hogy ha esetleg betévedünk egy boltba bármiért, akkor ne kelljen kézben cipelni semmit, viszont nem tudom, hogy ez mennyire megszokott, abban tartom ilyenkor a dolgaim is, mint a power bankot, vagy a kulcsom, ezek a hasitasik sosem jöttek be.
2017. nov. 14. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, én is hátizsakkal szoktam menni. Nem az a kézitáskás típus vagyok. Szerintem nem gáz.
2017. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hátizsákban? Beleférsz? :D


Hátizsákkal egyébként nem ciki, teljesen normális.

2017. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ciki, hisz nem odavalósi vagy. Muszáj valahol tárolnod a holmid.:D
2017. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha annak érzed, válasz oldal táskát.
2017. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
94%
Szerintem inkább bőröndben érkezz, a hátizsák olyan snassz. Meg kicsi és és kényelmetlen :D
2017. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a randipartnertő függ, minek fogja tartani.

Annak tartja, nem lesz második randi.

2017. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Gyűlölöm, ki nem állhatom a hátizsákokat. Nagyon rossz emlékeim vannak vele kapcsolatban. (Iskola) :(

Amúgy fiú vagyok, szerintem semmi baj mincs vele. Miért ne? De én előbb halnék szornyű kínhalált, minthogy hátizsákhoz hozzáérjek.

2017. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs a hátizsákkal, de ezen parázni kicsit fura.
2017. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De csak ha Májkel Korsz vagy Luí Vutton kinai hátizsákod van, itt Pesten ugyanis ez a trendi ;D
2017. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elég ésszerű, ami ciki ellentéte.
2017. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!