Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elsősorban romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elsősorban romantikus alkatúak, mennyire értékelitek ha a pasi már a randi előtt küld nektek verset (tegyük fel, szeretitek is a verseket), amit ő írt hozzátok?

Figyelt kérdés
Nem szerelmi vallomás jellegű persze csak szépen költőien leírva, mennyire szépnek tartja a lányt.
2017. nov. 17. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet, vagy nagyobb az esélye, hogy nyálasnak és puhap.csnek tartanának, mint hogy romantikusnak.

Mert a buktatója az, hogy a nőnek furcsán jön le, hogy minek áradozol róla, mikor még egy randi sem volt meg, hogy annyira ismerjed. Meg így semmi kihívás nem lesz neki, hogy mint férfi megszerezzen, márpedig a vonzalomhoz azért az kell.

2017. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem. Tartottam tőle, hogy a mai világban már mindenki mindent félreértelmez, túlagyal, túlelemez még egy kedves gesztust is, ami mögött mondjuk még érzelem sincs, csak egyszerűen ilyen az ember stílusa :D

Nem tudom, azért tartottam jó ötletnek, mert én ilyen vagyok, szeretem a párom elhalmozni versekkel, bókokkal, kedves szavakkal, és jobb ha az elején kiderül ha valakinek ez nem jön be :)

2017. nov. 17. 14:53
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha már itt tartunk, átfogalmaznám a kérdést. Sokkal ésszerűbb akkor az iránt kíváncsiskodnom, nektek nőknek, hol van az a mágikus határ, ahol még romantikus de még nem is nyálas? Nem vagyok szerintem egy nyálas ember, értek a kedves szavakhoz, gesztusokhoz, odafigyelek a páromra, mindig azzal lepem meg, amire nagyon vágyik, vagy ritkán jut hozzá, igen verselni szeretek de nem ilyen szavalós ömlengős módon hanem csak időről időre kedves üzenet, levél formájában. De ennyi, nem hallgatok nyálas zenét, nem ömlengek nyálas dolgokról semmi több.
2017. nov. 17. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha e versben szerepel bármiféle objektív alapú kezelés a külsőről, automatikusan kizáró ok.

Persze csak ha szubjektív alapon is tenné, de csak ez lenne, akkor is elég undorítónak találnám elméjének hiányosságainak nagyságát!

Ha normális, akkor nagyon nagyon értékelném. Nagyon nagy hatást váltana ki.

2017. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak a nagyon téves önértékelést látnám benne. Kivéve, ha tényleg költő az illető. (Nem, te nem vagy az. Akkor nem kérdeznél ilyeneket. A te versed rossz.)
2017. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utóbbinak válaszom, gratulálok te újabb példája vagy annak, hogy itt az ember aztán mindent mindenkinél jobban tud, nem is láttad a verset és máris rossznak ítéled :D

Röhejes vagy :D Ez kb. olyan, mintha én azt mondanám, itt válaszolgatsz, ismeretlenül megítéled a másikat, biztosan az életben is bunkó vagy vagy nincs jobb dolgod, mint itt élvezkedni a bunkózáson. De nem mondom. Érzed már mire gondolok? :D


Az elsőnek: nem sablon versről van szó, nincsenek benne objektív dolgok, személyre szóló, őszinte vers.

2017. nov. 17. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi még 1000km-re éltünk, mikor meglepett egy verssel, igaz csak mélben.


Aztán karácsonykor (külön kellett töltenünk, sajnos) megint kaptam tőle egyet.


Annyira jól esett mindkettő, hogy ültem a gép előtt és zokogtam, hogy mennyire hiányzik és mennyire szeretem.


28n

2017. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már kapcsolatban vagyunk, akkor örülnék neki. Ismerkedéskor nem annyira, hisz a külsőmön kívül kb a nevemet tudja.
2017. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!