Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, 21 éves , a srác 27.


Neten ismertük meg egymást,nem randi szándékkal,de találkoztunk egy 1,5 hónapos netes beszélgetés után. kb 2 órányira lakunk egymástól.


Kicsit gyerekesnek találtam a gondolkodását, komolyabbnak képzeltem el, de ettől függetlenül jó volt vele lenni. Ő közeledett többször is,de annyira kiábrándítónak találtam,hogy az exbarátnőjéről mesélt,és mutatta,hogy épp akkor is írt neki,hogy nem engedtem hogy megcsókoljon ,pedig én is éreztem vonzalmat. Igazából ez rá is nyomta a bélyegét a hangulatomra ,kevesebbet beszéltem ...



Úgy váltunk el,hogy sajnálom,hogy a kezdődő barátságunk elrontotta a közeledéssel....De majd meglátjuk,még találkozunk-e. Ő azt is mondta,hogy legyünk csak barátok,majd aztán ki tudja mi alakul,neki az is jó....



Aztán másnap írt is ,érdeklődött. Aztán ahogy teltek a napok,egyre kevesebbet beszéltünk.Kérdeztem,hogy tudnánk e barátok maradni,részéről oké-e,erre olyanokat mondott,hogy találkozni is szeretne. Legutóbb én érdeklődtem,mi újság ,mert előtte legtöbbször mindig megelőzött. Kérdezte,hogy hiányzik e nekem ,és hogy én megyek-e a városába legközelebb. Írtam neki, hogy talán igen,menni fogok. Erre azt írta,hogy ő azt akarná.

A hiányzik-e kérdését kikerültem ,mert igazából nem mondom ,hogy hiányzik,mert semmi érzelmem nincs , de viszont szívesen látnám.


Nekem úgy jött le,hogy amikor találkoztunk ,hogy ő egyszerűen csak kapni akart alkalmon,mert vonzónak talált ,és nem több. Egy elég közvetlen személy,szeret beszélgetni,ismerkedni.


Szerettem volna vele egy baráti kapcsolatot,mivel annál több csak szexkapcsolat lehetne a részéről,és abba én meg nem mennék bele. Nem éreztem azt az igazi érdeklődést felőle,ami azt mutatta volna,hogy nem csak a külsőm tetszik neki.


Ma így már a 2.napja ,hogy nem beszéltünk. Én gratuláltam neki valamihez,amit meg sem köszönt.

Arra gondoltam,hogy rájött,mivel nem könnyen kapható lány vagyok ,így nem éri meg neki utazgatni ..és mivel biztosra nem mondtam,hogy legközelebb én megyek hozzá,így hagyja az egészet.



Tudom,kavaros az egész ..hogy én is mit szeretnék,de ha még többet is akartam volna tőle,egyszerűen nem tehettem,mivel az exe képben van. Ki tudja,azóta lehet össze is jöttek . Egy hét telt el a találkozó óta.



Szerintetek is jobb,ha elengedem az egészet?


2017. nov. 18. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hagynám a francba.
2017. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni.
2017. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebbol az ezredik kerdesbol kihagytad, hogy latin amerikai es nyelvtanulasi celbol kezdtetek ismerkedni.
2017. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit mondok Neked? :)


Biztos vagyok benne, hogy szép Nő vagy, az írásodbol lejött, hogy okos és kedves, komoly értékrended is van, van tartásod. Ne hagyd magad, engedd el ezt a fickót.


Lesz majd másik férfi, aki sokkal jobb lesz mindentéren, és rájössz majd, hogy kár és felesleges volt erre az emberre időt és energiát fordítani.


Dönts helyesen csajszi!

2017. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Köszönöm utolsó,hogy ilyen kedveseket írtál így látatlanból.

Mostanában többször is érzem azt,hogy valaki olyat keresek,aki talán csak a fejemben létezik.

Egészen kis dolgokra gondolok,de összességében annyira meghatározzák az ember jellemét. Ja,és azért én sem vagyok egy főnyeremény,nem erről van szó:D szóval vannak hibáim, nem vagyok egy nyugodt természet,pörgős vagyok,sokszor mikor nem is kellene.

Szóval,nem úgy nézek erre az egészre,hogy csak elvárásaim vannak a másik felé ,hanem inkább úgy,hogy van egy elképzelésem,próbálok aszerint élni,és hinni abban,hogy egyszer majd találkozok olyan valakivel ,aki hasonlóképp áll a dolgokhoz.

Kicsit álomvilágban élek ,lehet,de egy férfi legyen férfi ,egy nő legyen nő . Udvariasság, udvarlás, kedves gesztusok, izgalmak .... ez mind olyan ritka manapság.


Kiábrándít,ha valaki közel 30 évesen a fb-on,tinderen meg instán éli az életét . Nekem is van fb-om , beszélgetni tök jó,de mindig figyelek arra ,hogy ha valakivel találkozok,akkor ne nyomkodjam a telefont...és bár nem mondom az illetőnek,de kiábrándít,ha így tesz . Leszámítva persze a fontosabb dolgokat,nyilván az más .

2017. nov. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!