Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel vagy csajjal most mindegy,hogy hívjuk őket.Már vagy 2 hete körül levelezünk vagy tünk már nem is tudom kedves normális rendesnek ismertem meg így de gondoltam azért személyes találkozó legyen minél előbb mert ugye úgy látja meg az ember a dolgokat,mert tényleg egy idő múlva személytelen lesz ha csak levelezget az ember és ellaposodik.Na a lényeg elméletileg szimpatikus voltam neki örült,hogy írtam meg ő is kíváncsi rám,minden nap írtam neki ő minden nap válaszolt egészen mostanáig ugye neke hét elején van mindig két szabadnapja de első nap azt mondta körmöshöz megy második nap meg a kutyát viszi állatorvoshoz,mondom ok nekem jó a jövőhét is randira,mondta i,hogy oké akkor majd kitalálunk egy randi helyet,mondom oké.Na a lényeg vasárnap este óta egy deka választ sem írt pedig most is minden nap írtam neki.Most komolyan ezt kell csinálni?Félnek egy lehetséges kapcsolattól vagy mi lehet?Elméletileg élete párját keresné.

2017. nov. 22. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az állatorvosnál megtalálta.
2017. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Talán hívd fel telefonon irkálás helyett batki...hiszen talinál már alap, hogy ismeritek egymás telszámát vagy a szökőkútnál taliztok 5-kor:DDD...ha nem, akkor ezt most megtanultad;)...érted?
2017. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik nekik a figyelmesség az biztos. :) Nem kell ezen felkapni, el kell engedni és kész. Majd találsz olyat aki tudja értékelni a lehetőséget. Az ilyen mind elvált anyuka vagy macskás néni lesz, mert nem mindenki teheti jó helyre a valagát hogy eltartsák egy jó testért. A szépség nem örök. 35-40 éves korodra pont az ilyenek fognak teperni utánad mert a macsó bunkó otthagyta őket aki gyereket csinált nekik és egyedül egy rémálom a gyereknevelés munka mellett.
2017. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ma 10:13


Anno mikor el kezdtünk levelezni akkor kértem az email címét de nem adta csak társkeresőn írt.Mire kérni akartam a számát az az most már nem válaszolt,pedig még nem is írtam a telefonszám dolgot.

2017. nov. 22. 10:27
 5/20 A kérdező kommentje:

ma 10:14


Őszintén meg mondom ha mércével nézzük,mint ahogy a mai emberek szokták nézni nem bombázó csaj sőt messze áll tőle én nem mondom csúnyának mert én nem nagyon csúnyázok vagy szépezek talán átlagos.Sok nőnél vettem észre keres elméletileg elszánta és élete párját de mikor találkozó felmerül meg eltűnnek,a nők szerint a megoldás,hogy ne bántsuk meg a férfiakat,hogy nem írunk többet csak elhallgatunk.Pedig ennél rosszabb nincs még az is jobb ha meg mondja,hogy ne haragudj de.... De isten igaz ez a tepernek utánam majd úgy hangzik,ha nincs ló jó a szamár is effektus.

2017. nov. 22. 10:33
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Komolytalan. Ne foglalkozz vele! Nem tudom, miért csinálják.
2017. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

ma 10:38


De mind?Egy csomó ilyenbe botlok,4 éve szinte egy randim volt barátnő meg nuku

2017. nov. 22. 10:48
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
azért csinálják, mert ego tuning, és mert megtehetik, minden férfi találkozik ilyen nőkkel. Nem vagy egyedül. Ezért kell rövidre zárni, rövid levelezés után tali. Ha nem ér rá és tényleg hihető indoka van 1-2 próbálkozás még, ha úgy sem, akkor hagyni a csába.
2017. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az van papa hogy hemzsegnek a faszik körülötte és hülyiti őket hamar rájuk un és keres jobbat érdekesebbet ebből táplálkozik a kis beteges egója és hogy komplexusai vannak..


Nem 100%-as


Talán egyszer észhez tér.

Nem tart ott a lelki evolucióban még hogy ne legyen hazug aljas és übertapintatlan..

2017. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírták, az alapján én már kérdést sem tettem volna fel ( magamnak sem), felejtős, jöjjön más.
2017. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!