Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok olyan őrült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok olyan őrült, hogy a buszon odamegyek az olyan lányokhoz akik felkeltik az érdeklődésem és. (? )

Figyelt kérdés

...és akkor valamit mondok...nem tudom mit, általában valami szépet, aztán megköszönik, én meg visszamegyek a helyemre, talán mintha akarnák, hogy vegyük fel a teljes verbális kontaktot, valami kontaktot adni, elérhetőséget, vagy valamit.

De visszaülve, ugye látom ezt, hogy néz....aztán végiggondolom az elcseszett életem és...”hagyd, melletted úgyis csak tönkremenne lelkileg mint a többi” aztán felbszom magam, felmegy a vérnyomásom és leszállok, aztán gyalogolhatok, hogy a felgyűlt ideget, leadjam. -.- ez kész. Meg ott van még a szívem, egy másik lánynál, ott maradt, ez is feljön, hogy nem lenne szép dolog így ismerkedni.

De rossz egyedül.....de a kibszott szivem ott maradt, nem tudom mennyi idő míg visszaszerzem....vagy....

...vagy szerintetek egy másik lány képes lenne visszaszerezni? Képletesen beszélek. De mi van ha nem sikerül, és nem fogok tudni szeretni....mi van ha idő kell még...3-4 hónapja lett vége....

Nem akarok mézes madzagot húzni, a másik féllel szemben vagy tisztán, tiszta lappal, VAGY SEHOGY. De akkor is....adjatok valami tanácsot már.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2017. nov. 22. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak őrült vagy, hanem jó, rendbontó és rémes is :D
2017. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Kérlek szépen, hagyj békén mindenkit. Embert, állatot, növényt.
2017. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Most...most én tényleg ennyire rossz vagyok vagy mi???

Most mi rosszat tettem?

2017. nov. 22. 18:18
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Pszichopata vagy, de minimum szociopata. Srác, nem így kell itt (sem) becsajozni! 🙂
2017. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
A hozzászólásaid... mindig az jut eszembe, hogy ilyen embernek csak szenvedés a létezés és remélem, soha nem találkozom ilyennel.
2017. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De most miért vagyok pszichopata? :O

Hát itt mindig megtudok valami újat....magamról. :DDD

2017. nov. 22. 18:22
 7/20 A kérdező kommentje:

Mi baj a hozzászólásaimmal? :O

Mindenkinek olyan választ adok, amilyen kérdést kiírt.


Bár ezzel a szenvedéssel..hm..van benne valami.

De szerintem ez így igazságos, ha valakivel rosszat teszel, azt nem úszhatod meg büntetlenül.

Nem?

2017. nov. 22. 18:24
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Úristen, még olvasni is rossz volt. Nagyon sajnállak, biztos nem könnyű egyedül..
2017. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert lassan ez már szexuális zaklatásnak számít.
2017. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na mostmá’ hagyjatok, nem is kell többválasz -.-
2017. nov. 22. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!