Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy nő "bombanő"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nő "bombanő" a jól szituált 25-45 férfiak szemében, ki számít bombanőnek és mi szükséges ehhez?

Figyelt kérdés
Drága ruhák, kozmetikai kezelések, fodrász által karbantartott haj, edzés, kifinomultság, felsőfokú tanulmányok, nyelvismeret, világjártasság? Olyan erényekkel kell rendelkezni, mint a nagykönyvben megírt luxusprostituáltnak(prostitúciót leszámítva)?

2017. dec. 4. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Pont, ahogy írod.

Csak ezenkívül legyen jó állása, karriere, és legyen házias is.

A többi extra attól függ, hogy ki mire bukik: pl. tudjon zongorázni, imádjon motorozni vagy hasonlók.

Csinos, szexben készséges, pénzéhes nő rengeteg van. Valamivel ki kell tűnni a tömegből.

2017. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

ha olyan teste van,mint egy fitnesz modellnek off szezonban és mellé baba arca.

egy ilyen csaj szabadidő ruhában is utca népét megbénító bombázó.

2017. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha azt akarod, hogy tökéletes legyél egy-két dugásra, akkor pont ezekre van szükséged. Ne bombanő akarj lenni, hanem értékes. Olyan, akivel nem dugni érdemes, hanem komoly kapcsolatot tervezni, szerelembe esni vele. Máskülönben max arra leszel jó, hogy beléd ürítsenek. Pénzt meg pláne nem fogsz egyiktől se kapni ha esetleg erre játszol.
2017. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Önmagában a felsőfokú végzettség nem létkérdés, a műveltség, a kifinomultság, a magabiztos tudás, a feltűnő értelmesség, a szimpatikus külső, és az ezekből eredő kisugárzás, beszéd és mozgási stílus a lényeg.
2017. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom hova fajul el a világ, mindenki prostituált akar lenni. Neked vannak barátaid vagy bármilyen más emberi kapcsolatod? És azokban szeretnek téged, azt a személyt, aki te vagy? Hidd el ez egy párkapcsolatban is így működik, vannak érzelmek, biztos éreztél már néhányat te is. Ez pedig amiről írsz egy kiüresedett kirakat, egy torz szerep fakó, fejletlen embereknek.
2017. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz ki úgy és legyél olyan amilyen te szeretnél lenni.

Ne a környezet határozza meg ezt.

Ma ma már mindenki olyan akar lenni, mint az instagram celebek. Nem mondom, hogy nem szép, de miért akar mindenki tucat lenni?

Szerintem tök jó, ha valakinek van egyénisége.

A mai instagram celebek full koppintások. Némelyikek tényleg mintha ikrek lennének, annyira egyformára vannak már műtve és mindenben egymásra akarnak hasonlítani.

Nyilván legyél igényes, legyenek hozzád illő ruháid. A hajad legyen ápolt, frissen mosott, ne legyen 6 hónapos lenövésed.. Ilyenek. De nem kell mindenben a luxus prostikat majmolni.

2017. dec. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

4-es "Önmagában a felsőfokú végzettség nem létkérdés"

Nálam az. Egy nővel meg kell tudni jelenni. El kell tudni viselni hosszabb távon.

Volt barátnőm akivel szégyelltem kimenni az utcára vagy elmenni bárhová. ( Nem azért mert csúnya volt. )

2017. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, 7-esnek:


Akkor ezek szerint Te nem ismersz olyan nőt, aki rajta kívülálló okok miatt nem járhatott egyetemre/főiskolára.

2017. dec. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as

8-as dehogynem.

Én estin szereztem 2 diplomát.

Sok embernek a szellemi képességei nem teszik lehetővé, hogy piacképes diplomát szerezzen.

Ettől még lehetnek, intelligens, jólelkű, jószándékú kedves, szeretetreméltó emberek.

Ezen tulajdonságok egyébként a diplomások körében is ritkák.

Amikor interneten ismerkedek egy hölggyel és elmondja, hogy paprikatöltőben dolgozik, takarítónő egy szállodában.

Isten bocsássa meg lelkemnek semmi kedvem vele kommunikálni.

2017. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!