Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben nyilvanul meg, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvanul meg, ha egy féfi érdeklödik irantam?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Illetve az igaz,hogy a fiuk elkapjak a tekintetüket,de a férfiak vegig rajtad tartjak a szemüket?

23L


2017. dec. 12. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfogják a nunidat.
2017. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
B.meg....kislány menj inkább babázni még...
2017. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj felkacagtam. :) Szóval a tekintetelkapós dolgot inkább nem is kommentálnám.

Az érdeklődős részt pedig. Úgy, hogy érdeklődik? Odamegy/rád ír és... kérdez?

2017. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akit TÉNYLEG érdekelsz, azt észre fogod venni. Nem lehet nem észrevenni. Egy-két alkalom szemezés után oda fog menni hozzád élőbe, vagy mai világ szerint neten megtalál. Elhív egy kávéra, italra. Ennyi.

Amig ezt nem teszi meg, nem érdekled komolyan, csak csorgatja rád a nyálát. Egyszerű e képlet.

Amíg nincs randi ne éld bele magad semmibe.

Ha egy csoportba, sportklubba, stb. vagytok társaságba, akkor is odamegy, és még ha nem is hív egyből direktben randizni, kérdezget tőled RÓLAD. meg akar ismerni.

Ennyi.

2017. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindig lehet észrevenni! A munkahelyemen van egy hölgy, aki nagyon tetszik, és mivel sok éve nem voltam nővel, annyira zavarba jövök tőle, hogy amikor nem beszélgetünk, csak ránézek, és Ő visszanéz, én is elkapom a fejem, és másfelé nézek! Sőt, sokszor akaratlanul is előfordul, hogy emiatt teljesen szótlan és közömbös vagyok vele szemben, miközben legbelül nagyon is keresem a társaságát! Szóval mindig úgy elbénázom a dolgot, hogy szegény azt hiszi, komolyabban nem érdekel engem, pedig nagyon is, miközben Ő (lehet hogy tévedek) jópár érdeklődő megnyilvánulást tett már felém.


30/F

2017. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó két válaszadónak.


Nem értem, miért kell lehúrrogni egy olyan lányt, akinek nincs tapasztalata, mert nem kezdett ki annyi pasival...

2017. dec. 12. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"Miben nyilvanul meg, ha egy féfi érdeklödik irantam?"

-Onnan, hogy érdeklődik irántad. (nem viccből írom)


"a fiuk elkapjak a tekintetüket,de a férfiak vegig rajtad tartjak a szemüket? "

-Nem igaz. Ha valaki tényleg nagyon-nagyon tetszik és ebben már benne van némi kis érzelem, megfelelési vágy is pl, akkor a legnagyobb macsó is zavarba tud jönni attól a nőtől.

Én is meglepődtem, amikor észrevettem ezt egy amúgy magabiztos, tipikus csajozógép, nagydumás ledumálom a bugyit mindenkiről típusról.. :)

Engem is meglepett, de igen, még ezek is zavarba tudnak jönni, ha úgy van.


A leggyakoribb, amiből észreveszed az úgy is a kicsit hosszabb nézés lesz.

26N

2017. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!