Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szeretne lassan haladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne lassan haladni egy pár randi után is a lány? Mit gondoltok, mennyit és mit lehetne tenni azért, hogy megtudjam?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg és egyből megbeszéltük, hogy mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk. Volt eddig 3 randi, pár napja téma is volt a tempó. Tudja, hogy lassú vagyok és miatta a haladásunkat is felgyorsítottam volna, de mondta, hogy csak egy nagyon kicsit lehetne, például megfoghatnám a kezét. Az a különös, hogy mindketten jól érezzük magunkat a másikkal és a beszélgetésekkor is, illetve 3 randi után már lehetne mondjuk egy kisebb szájra puszi, vagy csók, vagy mifene és folyamatosan szoktunk chatelni a nap nagy részében. Sajnos a találkozások nem mindig kivitelezhető, mivel ő végzős, én meg Okj-n vagyok, sokat melózok és hétvégi gyakorlataim is vannak, a hobbijaimnak is szeretnék egy kis időt szentelni és egy kisebb távolság is van közöttünk (~50-55km). Ő tudja, hogy én miért vagyok lassú és indokot nem adtam arra, hogy mondjuk kihasználjon vagy valami egyéb legyen. Ti mikor lennétek ilyenek, mikor és miért maradnátok lassúak? Ő 18/l, én 20/f

2017. dec. 14. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk kérdezd meg őt.

Én biztos nem engedném senkinek, hogy 3 találkozás után a számban turkáljon a nyelvével...

2017. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annó az egész randizástól elment a kedvem, mikor ismerkedés gyanánt a smárolni és dugni akartak az első pár randin.

Én kifejezetten örültem volna egy ilyen srácnak.

Azért vagyok lassú, mert ismerkedni akarok, nem pedig idegenekkel szexelni.

2017. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!☺ Nem akarom csak megdugni és egyből lekapni, csak éreztetni akarom vele azt, hogy ő egy nagyon különleges lány a számomra. És most akkor ezek szerint teljesen meg akarhat ismerni és ez azért van, mert komolyak az ő szándékai is?
2017. dec. 14. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan ezért van.

Igen, nekem is rémes élmény volt, hogy a pasi az utcán!!! Első randin az intim testtájaimat akarta fogdosni. Ez nem normális dolog!

2017. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok de jó volna ha lenne ilyen lány a mi korosztályunkban is...nemcsak ha nem repìtesz az első randin a mennyekbe akkor ennyi volt.
2017. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!