Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajos praktikak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tudnatok nekem olyan csajos praktikakat mondani, ami ismerkedes, kezdodo kapcsolat soran szoktatok bevetni, hasznalni?

Gondolok itt olyanra, mint pasi parnajat befujni sajat parfummel. Ilyesmi?

En valahogy nem vagyok kreativ, es anyukamtol se baratnoimtolse tudtam eltanulni, de nagyon erdekelne ki mit szokott csinalni, illetve a pasik velemenyere is kivancsi lennek, hogy nekik mi jott be.

Koszi a valaszokat! :)



2017. dec. 14. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli sz*pás?
2017. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdődő kapcsolat már ahol a pasid párnáját fújkálod. De tipik ilyen a pipirés neszeszer/hajkefe véletlen ott felejtése. Olyan terület megjelölés. Más nő lássa de a pasit ne zazavarja.
2017. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem voltak soha ilyen bena “szokasaim”. Minek fujnam be parfummel a parnajat? Hoy legkozelebb ott fulladjak meg? (Vagy ő?) :D ha ahhoz parfüm kell, hogy eszébe jussak az nagyon nagyon gáz, és inkább ne is keressen.

Én nekem az a tippem hogy a kapcsolat kezdeten ne buzogd tul. Legyen meg a te szferad es az ővé. Az az egészséges ha mint két kéz ujjai lassan egymásba fonodnak es kialakul a kotodes, szerelem stb. Minek oda barmilyen mondvacsinalt trukk. Trukkozni azokkal kell akiket trukkel lehet megtartani. Te tenyleg erre vagysz Istenigazabol?

2017. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok es hozzafuzom: Ha mar praktika kell, hallgass az elsore. Ha vicc ha nem. Ezzel nem lohetsz melle :D
2017. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%
#4 igen figyelni kell, hogy ne lojek melle. ;)
2017. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ne olvass több női magazint, de komolyan. Csajként mondom, hogy az összes ilyen "csajos praktika" és játszmázás szánalmas, a hideg kiráz a szótól is. Meg úgy egyáltalán, minek?


Én is csak egy szívből jövő reggeli sz_pást tudok ajánlani. Vagy vegyél fel egy csinosabb fehérneműt, ha már annyira praktikázni akarsz. Ha meg akarod lepni, akkor vigyél neki valami apróságot. De leginkább legyél őszinte és spontán.

2017. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már valami praktika kell bele se kezdj.Add magad ha ez nem elég menj tovább.
2017. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

CSajos praktika: Add önmagad! ;) egy jó kiadós csipkelődés reggel, vagy a nap végén..

30f

2017. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!