Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, elméleti kérdés! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, elméleti kérdés! Ha odamenne hozzátok egy pasi - miközben várakoztok - és spontán a szemetekbe mondaná: "Csúnya vagy mint a sötét éjszaka! ", akkor mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a reakciókra lennék kíváncsi, a női lélektant megismerve. Férfitől függően mit tudnátok rá reagálni? Köpni/nyelni nem tudnátok, vagy tuti módon vagytok képesek lereagálni bármilyen furcsa szituációt, netalán totálisan vissza tudnátok égetni az illetőt? Mitől függ a magabiztosságotok? A külsőtökből fakadóan vagy előnytelen nőként is megvan bennetek a tuti megmondóember faktor? Ha ne adj Isten, hasonló élményben már volt is részetek, akkor természetesen arra is kíváncsi lennék.

2017. dec. 16. 16:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megmondanám neki, hogy a mondás helyesen: "Sötét vagy, mint az éjszaka", egyúttal alkalmazhatja is magára.


Vagy rossz hangulatomban betörném az orrát - főleg, mert zaklat.

2017. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Egy joizut nevetnek :D
2017. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálnám szegényt, mert ez azt jelentené, hogy vak. Így nem tudnék haragudni rá.
2017. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Hátra néznék, hogy kihez beszél. Az gondolnám, hogy beteg, és ennek megfelelően kezelném, vagyis szóra sem méltattám.
2017. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolnám bolond, ha reagálok folytatja, ha beoltom durva is lehet, hisz nagyobb nálam.


Szépen oddébbmegyek és kerülöm a szemkontaktust.

2017. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Én kajak röhögőgörcsöt kapnék, nem tudnám komolyan venni, se megsértődni. Aki ennyire bunkó meg gyökér azon csak nevetni szoktam. :) Esetleg egy "köszönöm szépen, kedves vagy" kicsúszna közben.
2017. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Volt ilyen, csak nem csúnya jelzővel. Mit csináltam? Leszegtem a fejem, és elindultam, hogy akik hallották, ne bámuljanak, és majdnem elsírtam magam.
2017. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ránéznék meglepődve, hogy egyáltalán hozzám mert szólni, "megköszönném" és inkább odébbálnék, ha már ilyen bunkó volt...
2017. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is másfelé kezdenék nézelődni,hogy "ez most kihez beszél?". Egyéb iránt nyugtáznám,hogy sok a nem ép elméjű errefelé és távolabb állnék tőle.
2017. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
#7: Annyira sajnállak, de tényleg. Miért vetted ennyire komolyan? Vagy hogy volt pontosan ez a szituáció? Alja ember volt vagy valami sármos alfahím mondta a szemedbe?
2017. dec. 16. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!