Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogyan flörtöljek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan flörtöljek a nőkkel? Mit érdemes mondani és mi az, ami abszolút nem kategória?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak az adott nőtől függ, de a gondolatmenet már eleve hibás. Nincs olyan, hogy "szabad" meg "nem szabad". Önmagadat kell adni, ennyi. Egyszerűen csak beszélgetni kell értelmes emberek módjára, a többi úgy is természetesen jön magától.
2017. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó, de.. Flörtölni.

Mondjuk nagyon jó alakja van, és azt mondanám neki, hogy "Végig húznék valamit a szép testeden." attól már túl perverznek találna vagy túl elhamarkodott lenne. Szóval fogalmam sincs, hogyan reagálnának.

2017. dec. 23. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugye ez tinikategória, vagy nem jöttél még rá hogy ahány ember annyiféle tűréshatár?
2017. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tűréshatár?
2017. dec. 23. 19:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak ilyen dolgok jutnak az eszembe. Attól még nem gondolnak gyereknek. Nem hallják a gondolataim.
2017. dec. 23. 20:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval ez a nem kategória. Értem.
2017. dec. 23. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az a kategória, nyugi :) Végighúznék valamit rajtad- itt több féle dologra is lehet gondolni. A nyelved, a kezed, a farkad, vagy egy rózsaszirom.

A flörtbe kell szexuális célzás. Ha ugratod, csipkelődsz, az is hatásos. (pl én egy céges vacsin egy kiszemelt lány mellé ültem, beszélgettünk. Mint kiderült már házas, de ettől jól elvoltunk. Ha olyat mondtam neki, hozzáért a vállamhoz, vagy finoman beleboxolt. Ez tudat alatti reakcio...és a jobbikból. Érdeklődés mutatott ;))

2017. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy konyhakés, mint hasfelmetsző. Ilyeneket nem mondanék.
2017. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!