Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri így folytatni vele most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri így folytatni vele most?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval pár hónapja, elkezdtünk randizgatni. Minden passzol közöttünk, teljesen belebolondultam, annyira normális, annyira kedves velem és mindenben annyira megvan az összhang. Viszont mondta, hogy augusztusban megy ki külföldre fél évre... :( Én meg teljesen elbizonytalanodtam, nem tudom, hogy fog eltelni ez az időszak így, nem merem magam beleélni ebbe az egészbe... Sosem bírtam még egy távkapcsolatot sem, mindig elhidegülés lett a vége, nem tudom, mit hozna ki belőlem az, hogy legalább hetente nem tudunk találkozni... Ráadásul szeptemberben kezdem az egyetemet, nem tudom, hogy fog menni az, hogy ragaszkodjak így hozzá, aki eközben a világ másik felén van, Amerikában és tudja a fene, mit csinál. Ti mit tennétek?

18L 23F


2017. dec. 29. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt tenném, amit a szíved diktál...
2017. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, ne menj bele, főleg, ha ennyire bizonytalan a kapcsolatotok jövője. Ha most lépsz ki, akkor kevesebbet szívsz vele. Döntsd el te.
2017. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Fel ev nem sok ido. Augusztus messze van. Ha tenyleg annyira osszeilletek, felevet kibirtok. Es meg is latogathatod. Fel nap repulout.
2017. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

"Megismerkedtem egy fiúval pár hónapja, elkezdtünk randizgatni. Minden passzol közöttünk, teljesen belebolondultam, annyira normális, annyira kedves velem és mindenben annyira megvan az összhang."


Ez az érzés annyira átjár téged hogy 6 hónapot nem tudsz rá várni. Szánalmas.

2017. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kell kezelni, hogy elbúcsúztok, nem maradtok semmibe, mindenki éli az életét, aztán ha visszajön és megint egymásra találtok akkor oké, ha nem, akkor mindenki éli tovább az életét, ahogy eddig is.
2017. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha szaros fél éven képes vagy ennyire elbizonytalanodni, akkor jobban járna a srác, ha szakítanál vele.
2017. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha a párom lenne, más lenne a helyzet... De ezzel a gondolattal folytatni az egészet... Nem tudom, az egyik felem akarja, a másik meg egyáltalán nem várja a folytatást. :(
2017. dec. 29. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted amerikába ő nem akar majd becsajozni? De egy jó pár numerára jó volt neked is meg neki is, ennyi. The End.
2017. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Augusztus még messze van.
2017. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!