Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes elmondanom hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondanom hogy nem volt még barátnőm ha rákérdez? Úgyis kiderül, mindenki ezzel van elfoglalva.

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel úgy néz ki lehet valami. Viszont nekem lassan 28 évesen nem volt még barátnőm. Az egész környezetem ezzel van elfoglalva, ezt kérdezgeti a család, a haverok, munkatársak, mindenki. Így ez a csaj is vagy tudja már vagy valaki viccesen megmondja neki a környeztemből. Ezt nem tudom megakadályozni. Legutóbb pont rákérdezett hogy nekem mikor ért véget az előző kapcsolatom, de szerencsére pont hívták és elfelejtette utána.

Nagyon lúzernek fogok tűnni és elvesztem az esélyemet ha megmondom az igazat? Ha hazudok úgyis megtudja! Valaki úgyis beszól majd “na végre lett életében először valakije” vagy ilyesmit.


Csajok: ti hogyan reagálnátok erre?


2018. jan. 9. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kicsit meglepődnék, hogy ennyi idősen nem volt még senkije, de ez nem akadályozna engem abban, hogy összejöjjek vele.
2018. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mond meg neki, hogy még nem volt barátnőd és azt is mond meg neki, hogy miért, miért alakult így az életed.

Ha hazudnál, az számomra megbocsáthatatlan lenne.

2018. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem több nő is mondta már, hogy hasonló helyzetben egy kis kegyes hazugság belefér, és nehogy elmondjam a nekem tetsző lányoknak, hogy tapasztalatlan vagyok. És valamiért én is azt tapasztaltam, hogy ha előbb-utóbb elmondtam valakinek, hogy mi a helyzet, és hogy miért van így, max. sajnálkoztak, vagy szerintem hirtelen kevesebbet értem a szemükben, pedig még olyan nagyon komoly dolgok nem is kezdtek kialakulni, de azt látom, hogy nagyon sokan nem tudnak mit kezdeni azzal, ha elmondod nekik az igazságot. Persze mindenki az őszinteségre szavaz - a gyakorisok meg főleg, itt mindenki tisztességes -, de egyébként sem volt túl sok esélyem senkinél, és ha őszinte voltam, azzal még kevesebb lett az esélyem. Ez olyan csapdahelyzet, amiből nem lehet kikerülni. Ha őszinte vagy, nagy valószínűséggel el is ástad magad, és nem tudsz semmiféle tapasztalatot sem szerezni, ha hazudsz, akkor lehet esélyed valamire, de ha megtudják, hogy hazudtál, akkor abba bukhatsz bele.
2018. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy idős szűz férfinak nincs ennél kényesebb téma mivel egy szégyenspirálban éli az életét, minél tovább marad szűz annál jobban szégyelli és annál nehezebben megy neki az ismerkedés.

Pont emiatt nem értem hogy egyeseknek miért akkora megbocsáthatatlan bűn egy apró hazugság a kapcsolat elején, mikor pontosan tisztában vannak vele hogy egy férfinak ez mennyite kellemetlen szituáció.

Persze más a helyzet ha régről ismerik egymást vagy miután kialakul a két fél közötti bizalom már könnyebb erről beszélni mint az ismerkedési fázisban.

Szerintem döntsd el hogy azt bánnád meg jobban ha őszinte lennél és amiatt nem jön össze vagy pedig az ha hazudsz neki, utólag kiderül és azért nem jön össze mert nincs benne annyi empátia hogy ennyit elnéz neked.

2018. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha rákérdez, mondj neki valami olyasmit, hogy "nem volt még eddig igazán komoly kapcsolatod", ezzel nem hazudsz, viszont nem is mondod ki kerek perec, hogy nem volt még egyáltalán senkid. A rokonaidnak, barátaidnak meg mondd meg, hogy ne égessenek hülyeségekkel. Egyébként a későbbiekben, ha együtt lesztek a lánnyal, úgyis ki fog derülni, hogy mi a helyzet, ha csak nem akarsz neki végig hazudni, de azt nem ajánlom.
2018. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!