Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van fent egy magyar nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van fent egy magyar nő két orosz oldalon is fotó nélkül? Érdemes magyar férfinak orosz feleséget keresni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm, aki itt lakik a városban HB megyében, rajta van egy -két orosz oldalon. amikor írtam neki róla, azt írta hogy nem ő regelt oda be. Lehet, hogy orosz nőnek adja ki magát, hogy pénzes nyugati férfit találjon?

#szex #Moszkva #orso ismerkedés #szélhámosok. Debrecen
2018. jan. 11. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt a rosszindulatot!!!

Nekem is volt profilom a fényképemmel, adataimmal a badoon és más társkeresőkön. Az egyik ismerősöm szólt róla, addigra már jól lejáratott valaki. Komoly munkámba került míg töröltettem.

2018. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!