Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

2 éve férjnél vagyok, de egy ideje beszelgetek egy fiúval akit már 7 éve ismerek . és úgy érzem hogy ő az igazi! Mit csináljak?

01-13 00:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3
Nem értem,bejött asrác a képbe úgy érzed ő az igazi. Házasság előtt hol volt? Ha csak dumáltok h érzed h az igazi?
Ilyen feleség nekem sem kéne

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/25Időpont 01-13 00:59 Privát üzenet
Talán beszélj a férjeddel h mi a probléma ha két év után már mást érzel igazinak. Ezért nem kell eszetlenül férjhez menni csak mer épp nincs jobb a láthatáron. :O

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/25Időpont 01-13 00:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen :( sajnos elhibaztam hogy hozzámentem!
Nem érzek iránta semmi !

Akivel pedig most beszélek azzal annyi közös van bennünk annyi szenvedély ....

Sajnos neki eddig barátnője volt, de mostmár nincs !
Nem tudom mit csináljak :/

# 3/25Időpont 01-13 01:13 Privát üzenet
Hidd el, fellangolas csak, ha 7 ev utan most kezdted erezni, es irtora megbannad, ha lecserelned ra a ferjed! Meg akkor is igy van 90%ban, ha mar regebben is vonzodtal hozza! Ne csinalj hulyeseget, fejben elcsabulni meg bocsanatos bun, de attol tovabb ne menj. Nem hiaba mondjak, h „ uj sepru jol seper“... fejezd be a beszelgetest a sraccal, es probaljatok egymasra hangolodni a ferjeddel. Sok sikert!

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/25Időpont 01-13 01:15 Privát üzenet
Mi miatt romlott meg ennyire a kapcsolatod a férjeddel?

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/25Időpont 01-13 01:19 Privát üzenet
Beszéld meg a 2 fiúval is, és majd kialakul, mit léptek.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/25Időpont 01-13 01:21 Privát üzenet
Nem érzel semmit,de hozzá mentél,akkor legyen gerinced és hagyd el,ne félre járkáljál szenvedélyért,mert ebbol az lesz. Szexért nem kell házasodni egybol, ez mikor jut a nok agyáig el.. Sose értettem ezt,komunikácio hiánya a probléma a legtobb ilyen párnál..

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/25Időpont 01-13 01:35 Privát üzenet
Ne csald meg.Féreg húzás.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/25Időpont 01-13 01:41 Privát üzenet
Zoltán János nevű felhasználó válasza:

Kamu Király ! Kamu kérdés !
Ezt írtad : 2 ève férjnél vagyok, de egy ideje beszelgetek egy fiúval akit már 7 éve ismerek . és úgy érzem hogy ő az igazi! Mit csináljak?
7 éve ismersz valakit, de nem beszélgettél vele, hanem csak amióta férjnél vagy, azóta baszélgetsz vele és a baszélgetésből kiderült számodra, hogy ő az igazi és nem a férjed ?
Szerintem te nagyon unatkozol és próbálsz bennünket, szintén unatkozókat, felhergelni a kamu kérdéseddel.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/25Időpont 01-13 01:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pedig ez nagyon nem kamu :D
7 eve ismerem a srácot de barátnője volt
És nem rég szakítottak ezért irt nekem !

Én pedig most nem tudom mit tegyek !

# 10/25Időpont 01-13 01:46 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tennétek ha kiderulne hogy az apatok nem is az igazi apatok? 18l
Más családban is van olyan, hogy a férj igazi analfabéta a szülinap, stb. ajándékozáshoz?
Milyen az mikor nem az igazi otthon?
Szeretnék igazi, kézzel fogható papíron levelezni. Szívesen beszélgetek bármiről, aki szeretne egy levelezőbarátot nyugodtan írjon. Jó?
Rengeteg lannyal beszelgetek nap mint nap, de van mindig nehany, kifejetten csinos, sot, gyonyoru lany, akik kozeleben egy igazi hulye vagyok, viszont a tobbi mar nem annyira..
Nagy gondot jelent számomra, hogy egyszerűen nem tudok barátkozni. A suliban is csak általában egyedül vagyok, néha beszélgetek a padtársnőmmel, de ő sem olyan mint egy igazi..

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu