Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi a véleményetek arról a pasiról, akinek egy G-osztályú Mercedes-e van? Milyennek képzelitek el és járnátok-e vele?

Figyelt kérdés

Az említett gépjármű:

[link]

Mondjátok el őszintén a véleményeiteket. Köszi.



2018. jan. 13. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Érdekesen néz ki, mint valami katonai terepjáró. Kb. ennyi a véleményem. Az meg, hogy járnék-e vele, nem tudom, hogy jön ide?
2018. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Párom akart venni horgászós autónak. Hát mondom annyi pénzért inkább járunk motorral vagy összeretkeljük az enyémet. :D Aki mindennapi használatra vesz ilyet azt nem nagyon tudom megérteni. De még mindig vonzóbb, mint a 600adik ugyan olyan kommersz BMW.
2018. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sok pénz, rossz ízlés. Tudom, hogy jó autó de igazi terepjárók tekintetében van sokkal jobb, suvok tekintetében is van ilyen teljesítményű ami cserébe nem néz ki ilyen irgalmatlan szarul.
2018. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért a kocsid által akarod, hogy véleményt formájunk rólad, mást nem tudsz felmutatni?
2018. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez alapjan semmi, nem ez hatarozza meg az embert. Nyilvan, ha vki egy szetrohadt trabanttal jar vagy egy luxusautoval, az sejtet valamit, de szerintem ez semmi extra. Ilyen van az allatorvosunknak. Max arra gondolok, hogy valami miatt sokat jar terepen, folduton az autojaval, de meg ez se biztos. Nem tudom, nekem nem valami meghatarozo dolog, hogy milyen autoja van a pasinak. En beulok a kocka ladaba is, meg a 40 millas mercibe is. Nekem semmilyen nincs meg, mit jatsszam akkor a fejem.
2018. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Videkinek kepzelem el.
2018. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapjan nem tudok velemenyt alkotni a ferfirol. A kocsi nem igazan jon be nekem kulsore. Ennyit tudok mondani. A kerdesek nem igazan passzolnak egymashoz, ennyi alapjan senki nem tudna valaszolni arra,hogy jarna-e a pasival. Szerintem.
2018. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
G-osztályú Mercedes? Megtalálta a nők G pontját. :D
2018. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#2: "Tudom, hogy jó autó de igazi terepjárók tekintetében van sokkal jobb, suvok tekintetében is van ilyen teljesítményű ami cserébe nem néz ki ilyen irgalmatlan szarul."


Ezt nem tudom hova tenni. Ezek szerint nagyon nem értesz a témához. Messze a legjobb terepképességekkel rendelkező jármű a világon. A Mercedes technikai csúcsfejlesztéseinek egy autóban történő megvalósítása. 1979-ben az iráni sah személyes igényét akarták kialakítani a megalkotásával. A kőkemény technika mellett elképesztő luxus jellemzi a belterét. Nem véletlen az 50 milliós alapár. Az X6-ös BMW-vel meg Q5-ös Audi SUV-kel egy lapon említeni kész szentségtörés.

Csak egy kis ízelítő, hogy ne számokkal meg technikai maszlagokkal dobálózzak:

https://www.youtube.com/watch?v=GESwiHDccmY

2018. jan. 13. 13:14
 10/19 A kérdező kommentje:
Sorry, 3-asnak akartam írni, nem a 2-es kommentelőnek.
2018. jan. 13. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!