Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők! Előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Előfordult, hogy a pasas tudatmódosítva jelent meg a randevún?

Figyelt kérdés

Szerintem ez lényeges téma lehet, ezért érdemes beszélni róla. Első randevúra kell gondolni, de sokadik randevús élményt is írhattok, ha van (tehát NE olyat, amikor már kapcsolatban voltatok). Érdekelne, mi erről a benyomásotok, hogy vélekedtek, illetve hogyan kezelitek az ilyen eseteket. Nem személyes indíttatásból kérdezem, én nem járok randevúkra, viszont igenis érdekel a véleményetek.


Előre is köszönök minden jó választ!



2018. jan. 16. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem fordult ilyen elő velem, de biztos, hogy azonnal otthagynám a pasit.
2018. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem kimondottan randi volt, csak egy kis nyaralós buli pár baráttal. Akkor mentem szét éppen az exemmel, és állandóan azzal csesztettek, hogy ők majd összehoznak egy bizonyos sráccal. Szóval megvolt az első találkozó ezen a bizonyos bulin, mér ott fura volt a dolog, hogy este 8-9 fele napszemüvegben állított be és nem volt hajlandó levenni. Már akkor sejtettem, hogy be van állva. Aztán még ivott is rá egy kicsit és végigaludta az estét. Nagyszerű első benyomás volt.. :D Annyi történt közöttünk, hogy férfi nemiszerveket rajzoltam rá. Ha nem bedrogozva jön oda akkor sem lett volna semmi közöttünk, kicsit sem vonzott. De így még azt a maradék picike esélyét is eljátszotta. Elég nehéz valakit megismerni és értelmesen beszélgetni vele ha azt sem tudja merre van arccal. Ráadásul kocsival jött, ami mégjobban kiverte a biztosítékot.
2018. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még soha. De valószínűleg úgy, hogy én a legjobb oldalamat nyújtom mindig a randikon, eléggé kiábrándító lenne... Nálam ez is az igénytelenséget mutatja.
2018. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem, utána együtt rúgtunk be.
2018. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó történetek, köszönöm őket, zöld kezeket adtam!

Elmondom, miért tettem fel a kérdést: sok férfitársamtól kérdeztem ugyanezt, ők szinte kivétel nélkül azt mondták, semmi kivetnivaló nincs abban, ha kicsit "beállítva" vagy "felturbózva" mennek a randevúra, merthogy az alkohol meg a kábító cuccok "bátorságot" adnak nekik. Egyikük idézte is a "bátorra itta magát" kifejezést.

Megkérdeztem ugyanennyi nőt is, ők meg kivétel nélkül azt mondták, ez oltári nagy tiszteletlenség a férfi részéről, meg proli dolog. Tehát erről az ellentétről kívánok többet megtudni, hogy ti hogyan érzitek.

2018. jan. 17. 01:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tapasztaltam, hogy a férfiak sok dolgot elnéznek... Azt is, ha egy nő taperolja őket, miközben azért egy nő már pofoz (teszem hozzá, jogosan), ha egy férfi elkezdi tapogatni csak úgy.


A bátorra ivással az a baj, hogy egy becsiccsentett ember nem csak a gátlásaira, hanem arra sem fog figyelni, amit mondasz neki...

2018. jan. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Minden kàros szuenvedélyt maximàlisan elítélek.Ràadàsul undorító és gusztustalan a piaszagú vagy bàrmi hasonlótól beàllt ember.Egy percig ne szàmítson a tàrsasàgomra!
2018. jan. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ott nem hagynám, (hacsak nem nagyon rámenős vagy bunkó emiatt), de nem kívánnék vele folytatást. Egy randira azért jó lesz, lehet még szórakoztatna is :D
2018. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel akkor van gond, ha valakin látni lehet. Ha most valaki letol egy kupica pálinkát de amúgy full magánál van, ès épphogy csak feldobja, bekap egy rágót és illatosan érkezik, a kutya se mondja neg hogy most vett magához egy kis bátorítást. De azért remélhetőleg nem minden stressz helyzetet így kezel... mert az hosszútávon más szempontból cinkes...
2018. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Minél jobban be vab baxva, annál jobb. Én is alkesz vagyok. 28L
2018. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!