Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a pasival randiznátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a pasival randiznátok? Tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Huszas evei kozepenek vege fele jar, eleg sokat orokolt, viszonylag gazdag csaladbol szarmazik egyebkent, az egyetemet nem vegezte el helyette kikoltozott egy keleti orszagba mert erdekelte a kultura. Aztan hazakoltozott, de az ev nagy reszeben igy is tavol van mert nagyon szeret utazni, ez az eletformaja masra nem igazan kolt sokat (nem hivalkodo auto, inkabb olyan amivel terepre lehet menni, normal meretu de modern haz), kesobb szeretne viszont csaladot. Abbol el, hogy befektette a penzet (van ilyen kepesitese is) es azt nagyon jol csinalja, tulajdonkeppen nem dolgozik! De mas jellegu bevetele is van, de az is inkabb befektetes. Lenyeg, hogy egyaltalan nem dolgozik. Mennyire zavarna ez titeket? Egyebkent rendes, humoros de kisse furcsa szemelyiseg ezt nem lehet elmagyarazni inkabb introvertaltabb. De jo tarsasag. Nagyon tajekozott, olvasott es illedelmes, viszont neha meg tul oszinte (emiatt furcsa szemelyiseg mintha enyhen aspergeres lenne vagy nemtudom). Nagy allatbarat, nem eszik hust. Kulsore olyan, hogy 18nak nez ki, de egyebkent helyesnek mondjak, csak kisfius nagyon, testalkatra vekonyabb izmosabb. Van, hogy nyomulnak ra a nok, de nem csajozos tipus viszont volt mar kapcsolata.


Nem en vagyok nyugi nem kell irni, hogy kamu :)


2018. jan. 18. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebben a leírásban számomra nincs semmi igazán negatív, így persze, miért is ne. De azért egy ilyen jellemrajzból nem derül ki minden, az első találkozásnál lehet nagyot fordulna a kocka. :D
2018. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Huszas evei kozepenek vege fele" :D :D


Ez jó :D

2018. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Probaltam titokzatos lenni azert :D
2018. jan. 18. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezen a húszas évei közepének vége felén én is hangosan felröhögtem :D

Most azért mindjárt elolvasom a többit is aztán válaszolok :D

2018. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na elolvastam. Úgy összeségében véve nem mondanám kifejezetten szimpatikusnak, de azért különösebb gond sincs vele.
2018. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam ez az utazgatás meg ingázás kizáró ok. A volt párommal is ezért szakítottam. Szóba sem állok olyannal, akiről nem tudom, hogy elérhető és kiszámítható számomra. Nincs vele baj, csak egyszerűen én nem tudnék egy ilyen emberrel párkapcsolatban vagy közeli barátságban élni, nem bírom az ezzel járó szorongást. Az egyetem feladása meg a nem dolgozás tovább ront a helyzeten, mert az ilyenek szoktak jó dolgukban átváltozni féreggé, amíg a nő melózik meg hajt, de még talán ezzel önmagában meg tudnék békélni. Az utazgatással nem.
2018. jan. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"viszont neha meg tul oszinte (emiatt furcsa szemelyiseg mintha enyhen aspergeres lenne vagy nemtudom). "


Nem kell túlmagyarázni, mifelénk az ilyet bunkó sutyeráknak nevezik.

2018. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy randi belefér, engem őszintén az zavar, hogy nem eszik húst.
2018. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól kifaggattad kérdező! most már tudok mire hivatkozni, hogy mit nem mondok el egy nőnek első randin.
2022. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!