Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell jól csókolni? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell jól csókolni? És smárolni?

Figyelt kérdés
(lány vagyok)máshogy kell csókolniuk a fiuknak és a lányoknak?pl egyik alsó ajkat másik a felsőt aztán fordítva vagy hogy?:$
2007. nov. 27. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
wáú..ilyen kérdést:) ez majd abban a pillanatban jön!de amúgy tök mindegy...felváltvca..sok sikert!:)
2007. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát ezt így elmondani nemlehet... az jön magától... amúgy valami olyasmi hogy: lassan közelecc az ajkai felé... adsz neki egy puszit a szájára kicsit visszább vonulsz... majd megint e már a nyelveddel egy kicsit nyald meg az ajkát(meglátos imádni fogja) majd száj kinyit a nyelveket összeérinteni és körkörös mozdulatokkal egymás nyelve körül... :) nagyjából így lehet elmondani.. :) remélem tutam segíteni :) sok szerencsét ;)
2007. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Először csak próbálgatni kell, gyengéd puszikat aztán nyelvel és utána majd ráérzel a dologra amúgy ez mindenkinél más és mindenkinél ösztönös...
2007. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
34%

Sziasztok! :)

Közeleg az első nyleves ideje...

Partnerem tapasztaltabb mint én :D

A sima csókot megtanította már de a nyelves szeritnem komplikáltabb...

olvastam véleméyneteket

összefoglalva csak az én nyelvemmel körkösen,lágyan játszak az ő nyelvével...

Teljesen bénán nem akarok odaállni ... :)

2008. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
19%
Nem tom, de nekem is leírhatjátok email-be mert nem tom
2008. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Emberek nemár! Jóhogynem ábrás magyarázatot kértek... Higgyétek el nem olyan bonyolult, jön az magától, ha ilyeneken agyaltok,csak méginkább rágörcsöltök...
2009. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
43%
hellosztok:D ezzekt az embereket meg értm mert sajna nem tudok énsem smárolni ugy hogy no koment:D
2009. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Az elején nagyon izgulsz és arra gondolsz hogy innen ezt meglehet tanulni de ne erre gondolj smárolás közben hanem hogy milyen jól érzed magad a lánnyal és menni fog.
2010. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szánalmasak ezek a válaszok.. mikor először smároltam nemtudtam, hogy hogykell és azt hittem, hogy teljesen be fogok égni. De rögtön ráéreztem. És a barátnőm aztmondta, hogy jólcsináltam. Csókolózást, smárolást stb. nem lehet "tanulni". Érzésre kell hiddel sokkal egyszerűbb mint amilyennek látszik!;D
2010. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

először lassan közeledtek egy máshoz, majd te az alsó pittyét el kezded szinte szopogatni, ő pedig majd neked a felső pittyedet!

Aztán ha próbálja beledugni a nyelvét a szádba te attol ne hagyd abba a csókolózást, hanem szinte érje el a te nyelved az övét, és kezd el nyalni de közbe úgyan úgy szopogasd a száját!!!! Ez az erő de szenvedélyes csók!!!

2010. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!