Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit reagáltok arra, ha még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáltok arra, ha még a kezdeti időszakban szexuális utalásokat ír/mond nektek a lány?

Figyelt kérdés

Nem hétköznapi humora van, azt tudni kell.


Mit gondoltok ilyenkor? Laza? Esetleg nyomulni akar? Vagy esetleg más?

Előfordul, hogy ebben az esetben félreértelmezitek, mert lehet, hogy csak "viccel" és nem akar (még) lefeküdni veletek. Vagy ezek egyértelmű utalások nektek, amolyan zöld jelzés? :D


Szeretitek, ha egy lány ilyesfajta vicceket is bevet néha vagy az ismerkedés elején ez túl sok?


2018. febr. 9. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónap ismerkedés után tettem ilyen megjegyzést, hozzáteszem viccből. De csak abban az esetben, hogy tudtam, a másiknak is nagyon humoros és jót nevettünk rajta. Elmondása szerint tetszett neki.
2018. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem akkor mond ilyet egy lány ha amúgyis a szexen jár az esze épp, ill olyannal nem poénkodik szexről akivel nem szeretné...
2018. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. Ez azt jelenti hogy bejövök neki, és nyitott témákat is megbeszélhetünk. Az csak jó lehet, ha már a lány szexuális utalásokat tesz :) Ha minden jól megy, müködik a kémia, előbb-utóbb úgy is szex a vége ;)

F.

2018. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó "jelnek" tekinteném.
2018. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!