Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (20-30 között), Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20-30 között), Ti hogyan reagáltok arra, ha egy férfi az utcán, boltban, könyvtárban, sorbanálláskor stb. megszólít benneteket, egy határozott ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes a nők véleménye erről mostanában. Az csinosabb, vagy akár átlagos nő ismerőseim akikkel beszéltem, gyakran kiakadnak, hogy milyen pofátlanság és zaklatás, ha egy férfi ismerkedési szándékkal közelít. Akár csak egy teljesen normális őszinte szöveggel, hogy keres egy kávézót a környéken és mi lenne ha meginnánk egy kávét? Persze nyilván ehhez elég jóképűnek kell lenni, különben a mai világban azonnal megbélyegeznek szexistának, zaklatónak. Legalábbis ismerős lányok, fiatal nők eléggé lekezelően és durván nyilatkoztak erről a témáról. Az jogos érv, hogy sokan ilyenkor igyekeznek valahová, és ennek is van módja. Ugyan akkor régen szerintem nyitottabbak voltak erre is a nők. Ma már tabuvá vált ez is, miközben elvárják a férfiak határozott fellépését? Emellett láa

2018. febr. 17. 18:55
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
*lemaradt a vége: Emellett nyilvánvalóan egyre tutyimutyibb aszexuális férfiak tömegét termeli ki a társadalom, akik 30 évesen mamahotelben laknak, és orrvérzésük van ha egy nővel kell beszélniük.
2018. febr. 17. 18:57
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Ha szingli lennék, és számomra szimpatikus lenne a pasi, akkor örülnék az ilyen közeledésnek. De az is attól függ, hogy mit mond és hogyan.
2018. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%
Nemet mondok és megyek a dolgomra.
2018. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
52%

Tök mindegy, mi volt régen. Ha elkeseredetten keresnék párt, biztos értékelném, csak hát tudjuk, hogy mi nők, kibírjuk anélkül, hogy állandóan rendelkezésünkre álljon egy ellenkező nemi szerv, tehát az esetek többségében egy nőt pont hidegen hagyja, hogy lehetősége adódott az ismerkedésre.

Természetesen ha az adott férfi első látásra levesz a lábamról, akkor nem hajtom el, legalább egy kávé belefér, hogy normális-e, de általában a világ legunalmasabb férfijai kezdeményeznek az utcán, olyanok, akiknek épphogy csak nem mész neki, mert nem veszed észre, hogy ott van.

2018. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
36%

Minden esetben visszautasítanám, Nem ismerkedek utcán. Sajnos ezt már párszor bejátszották velem és soha nem értékeltem. Akkor nem kerestem párt, most meg már 5 éve boldog párkapcsolatban vagyok, nem értékelném ha bárki közeledne felém. Nem azért vagyok ott ahol vagyok, mert éppen dumálni vagy ismerkedni akarok, hanem csinálom a dolgom, mint mindenki más.

22N

2018. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%

Férfiként írok, alapvetően bármikor bepróbálkozhatsz így lányoknál, elvégre veszteni valód nincs. Viszont statisztikailag nagyon sok megszólítást, százas-ezres mennyiségben kell csinálni, hogy abból egy olyan legyen, ahol aztán később úgy alakul a dolog. Nyilván a legtöbben ahogy a kérdésben is írod, sietnek valahova, más dolguk van, vagy egyszerűen megrémiszti őket, hogy mit akar egy idegen tőlük, és lerázzák, ha másnem csak reflexből is (mint ahogy te is a szórólap osztogatókat meg a kéregetőket ráznád le)

És a legtöbb férfinak nincs meg hozzá az idegzete, meg ideje, hogy állandóan az utcán a nőket hajkurássza, így pl. a magam részéről is azt mondom, hogy nem éri meg a befektetett energiát az utcán/közterületen való kezdeményezés.

Amiben lehet ráció, az inkább a társkeresők, meg a szórakozóhelyek, bár ott is hasonlóan a nagy számok törvénye számít, de az annyiból előnyösebb, hogy rövid idő alatt lehet sok lányhoz közeledni, másrészt alapjáraton elfogadott ismerkedési helyszínek.

2018. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Személy szerint én sem ismerkedek utcán. Csak és kizárólag akkor ha valami közös ügy előjön, mondjuk a Tanulmányi Osztály előtt állunk és szóba elegyedünk, esetleg valami random téma előjön és látom rajta, hogy mosolyog meg érdeklődő.

Sőt én soha nem a legjobb nőkkel ismerkednék, inkább az elvont félénkebb, introvertált lányokkal. Őket gyakran látom az utcán, BKV-n és mindig felmerül bennem a kérdés, hogy hogyan lehetne őket vajon megismerni? Jó romkocsmákban, bulikon persze, esetleg Tinderen, egyetemi eseményen, konferenciákon... de mi van ha soha nem járnak ilyen helyekre? Sorba haladnak mellettem el életem női :D Más esetben meg tényleg csak szerencse, hogy társaságba kerül / kollégának egy adott lány aki érdekelne.


Viszont az a durva lekezelő hangnem, ahogy nyilatkoztak lány ismerőseim a témában. Kb ez a "rendőrt hívok" a szexuális zaklatóra vélemény. Pedig a srác csak egy kávézó felől érdeklődött.

2018. febr. 17. 19:13
 8/42 anonim ***** válasza:
82%

Mivel van párom, megköszönném és kedvesen visszautasítanám.

Ha szingli lennék és szimpatikus lenne, akkor lehet, belemennék.

2018. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
23%

Erről a témáról inkább olyat kérdezz meg, aki kipróbálta ezeket a leszólításokat. Nem fogsz kamu szövegeket hallani.

Nekem van olyan ismerősöm, aki jól néz ki és kb. mindenhol szólított már le lányokat, sokszor fogadásból is. Az esetek többségében simán randi lett a dolog vége.

De van olyan ismerősöm is, aki egyáltalán nem néz ki jól, ezért megpróbált random helyeken ismerkedni. Egy randi sem jött össze neki.

Szóval, a külső a lényeg. Ha nedvesedik a bugyi, akkor a nők többségét nem zavarja, ha leszólítják, helytől függetlenül. Azt meg felejtsd el, amit itt néhány férfifóbiás nő ír.

2018. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
47%
A kerdés jogos, es erdekes. Mert ha nem a fent említett helyeken ismerkednénk, akkor mégis hol a francba? Pl egy magamfajta 30s pasi, akinek nem sok haverja van es nem jar bulizni. Viszont értelmes, normális ,nem állandóan a szex jar a fejébe, es nem tolakodo, hol ismerkedjen?
2018. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!