Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a stílus? Egy hasonló kaliberű nővel randiznátok/komolyan vennétek?

2018. febr. 19. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom biztosan, hogy mire gondolsz pontosan a stílusuk alatt, de mindkettővel randiznék. Legalábbis az alapján, amennyit láttam belőlük. Általában nem kedvelem az instás lányokat, de ők mégsem pakoltak ki semmi kihívót.


26/F

2018. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudnék komolyan venni olyat, aki abból él, hogy megosztja több tízezer emberrel az életét.

Nem, nem vagyok begyöpösödött vesztes, akinek szar az élete. Sokat utazgatok szerte a világban, nem nem érzem szükségét, hogy megosszam ismeretlenekkel a neten, hogy mit csinálok.

2018. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

Nekem elvből nem kell sem vlogger,sem blogger, sem színész, sem énekes, sem zenész. Utóbbit kifejezetten utálom, unalmas, hogy valaki mindig szerepelni akar mellettem, meg velem hallgattatni egész nap az idióta számait. Ezt a szennyesteregetést meg pláne nem szeretem, ki a fhaszt érdekel most komolyan, hogy mi az az 5 dolog, amit nem szeret, meg mi van a táskájában? Aki szerint ez nem gáz és elmúlt már 15 (mert ezeket általában ilyen kicsik nézik), azzal komoly baj van. Még ha valami értelmeset csinálnának, mint Szirmai... De így nem.

Külsőre meg ugyanúgy néz ki mindegyik, ha nem tűnt volna fel.

2018. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!