Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha leszólítanak titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha leszólítanak titeket melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

A, azonnal rátér a lényegre és megmondja,hogy bejössz neki

B, kitalál valamilyen ürügyet és azzal szólít le.


2018. febr. 19. 20:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretem ha leszólítanak, szóval egyiket sem :)

Rég rossz, ha valaki csak a külsőm alapján akar megismerni.

2018. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

Valahol a kettő között...:)

Engem megijeszt, ha odajön valaki, hogy "uh de szép vagy, nagyon bejössz", kivéve, ha látom rajta azt a minimális izgalmat, szerénységet, kedvességet.

De az ürügy sem a legjobb megoldás, bénán jön ki amikor áttér a lényegre amiért valójában jött.

2018. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
#1: elárulnád, hogy miképpen ismerhetné vadidegenként a belső világodat, ha a küllemed kelti fel az érdeklődését? :)
2018. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mindkettőt lehet bénán és értelmesen, izgalmasan is csinálni, tapasztaltam, mert többször volt, hogy így próbáltak közeledni. A lényeg, hogy ne nyomulósan "izomból" csináld.
2018. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egyik sem jön be...

Annyi pszichopata mászkál a világban, hogy egyszerűen nincs bizalmam az ilyenekhez...


Az más, ha esetleg vonaton vagy buszon beszédbe elegyedünk, de hogy az utcán csak úgy odaszaladva leszólítson, az nem bejövős, nekem.

Mondjuk hozzáteszem, hogy eddigi tapasztalataim is mind rosszak voltak. Bunkó vagy ittas, vagy fogatlan vagy öreg fazonok találtak meg az utcán...

Nem szeretem az ilyesmit.

2018. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
#3 akinek a küllemem keltette fel az érdeklődését, annak nem biztos, hogy megmutatom a belső világomat...:)
2018. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
#6: sajátságos logika...:'D
2018. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Leginkább egyik se, de a B kevésbé gáz.
2018. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Azt egyáltalán nem szeretem, ha valaki elém toppan, hogy nagyon szép vagy, megiszunk valamit.. Akkor inkább legyen egy kis felvezetés.
2018. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

#6: akkor örökké magányos maradsz? :D

Mert én sem értem hogyan szerzel így párt magadnak. Mindenképp a külsőd látják meg először... :D Mindenki.

2018. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!