Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Az miért van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Az miért van, hogy egy pasi mérges lesz arra a lányra aki tetszik neki, mikor semmi nem történt és megszerezhette volna?

Figyelt kérdés
Minden jól alakult kettőnk között, egyértelművé vált hogy csak szex lesz az egészből. Viszont mikor lehetősége nyílt rá nem élt vele. Miért? Majd később mérges lett rám:D, aztán megint kedves:D Azóta is ez váltakozik.. Ez mire jó? Megingott benne minden bizalmam a bunkózás miatt. Nem azért mert nem fekudt le velem. Természetesen a testbeszéde arról árulkodik, hogy tetszem neki még mindig. Szeme sarkából néz, lelassul a mozgása ha a közelében vagyok, úgy beszél hozzám hogy cikázik a tekintete. Ha többen beszélünk látom, hogy azt figyeli mit reagálok arra amit mond vagy csinál. Elrohan ha befejezte, amit mondott, vakarja a tarkóját ha a közelében vagyok. Ez mi? Állati idegesítő:D

2018. márc. 7. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Ehhez nem értek, mert én kis fiúkkal nem szórakozom.
2018. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vele beszéled ezt meg...
2018. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de letagadjaXD még azt is hogy bejövök neki:D
2018. márc. 7. 19:43
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Ez nem egy gyerek? Én örülnék, hogy nem volt semmi...
2018. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden éremnek két oldala van. Ilyenkor érdemes lenne elgondolkodni rajta, hogy a másik szemszögéből is ennyire nyilvánvaló-e a helyzet. Lehet hogy ő nem látja ennyire egyértelműen a dolgot vagy akármi más lehet még a háttérben. Ha annyira zavar óvatosan kérdezz rá hogy mi az oka a hangulatingadozásainak.
2018. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
23 :D azért nem értem én se
2018. márc. 7. 19:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit érez?
2018. márc. 7. 19:47
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Akkor lehet, hogy csak a szája volt nagy és nem merte megtenni, most meg nem tudja, hogy mit csináljon magával.
2018. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De akkor minek kell mindig a társaságomat keresnie ha van rá alkalom?
2018. márc. 7. 19:48
 10/15 A kérdező kommentje:
8as bocsi, veletlenul felre nyomtam a pontozást, zöld kezet akartam
2018. márc. 7. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!