Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit fog mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog mondani nekem? Most végképp nem tudok eligazodni rajta.

Figyelt kérdés

Két hónapja ismerkedtem meg egy sráccal társkeresőn, ő 26, én 22. Mivel nem egy városban élünk,és nekem az egyetemi szünetek, otthoni teendők is közbe jöttek, eddig ötször találkoztunk a két hónap alatt. Vagyis egyelőre csak ismerkedtünk egymással. Arról még nem esett szó, hogy kölcsönösen hogyan gondolkodunk a találkozókról (barátság-e, vagy több?). Eddig annyit mondott ki, hogy jól érzi magát velem. Három hete találkoztunk utoljára, azután azt is megemlítette, hogy elmehetnék hozzájuk is. Úgy 10 napja írta nekem, hogy mindenképp mondani akar majd valamit, és kérdezni is, csak nem telefonban, és hogy rengeteg kérdése van hozzám, de majd személyesen. Vasárnap találkozunk ismét (Pécsen, ott járok egyetemre, ez a szülővárosomtól négy óra busszal). Most, hogy megbeszéltük a találkozót, olyan furcsa volt. Azt mondta, de csak akkor utazzak fel Pécsre a találkozó kedvéért, ha más dolgom is lenne, mert különben "ő mindig csak elveszi az időm.", ha más dolgom nem lenne Pécsen, akkor inkább ne.


Eddig úgy tűnt, tényleg szeretne velem találkozni, és sokszor hívott telefonon is az elmúlt két hónapban. Most viszont olyan furcsa ezzel a titokzatossággal, és ezzel a "csak ha más dolgom is van" dologgal.


Szerintetek mire készüljek? Közli majd, hogy többet már nem akar találkozni, és erről akart beszélni velem?


Tudom, persze hamarosan kiderül, de érdekelne a véleményetek.


2010. jún. 10. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég érdekes..mi az hogy csak akkor menj,ha tényleg van más dolgod is,egyébként ne..Én erre azt mondanám,hogy bocsi,de mivel más dolgom nincs,akkor nem megyek és kész.
2010. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak megerősítést várt, tudod, egy kis lelkesedést a részedről, hogy érdekel téged a személye, szivesen mész.

De az is elképzelhetô, hogy ezzel azt akarta kihangsúlyozni, hogy nem akar semmit, ezért ne pazarold az idődet. Viszont, akkor meg nem kerített volna ekkora feneket az egésznek. Szerintem mégis inkább az első változat, tehát komolyabb kapcsolatot akar.

Miért ilyen "elvarázsoltak" a pasik? Most tűkön ülhetsz a találkozóig, hogy mit is akar. Pfff... :)

2010. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
24%
tedd szét a lábaid az tuti bejön, és ha a szádba van akkor ne köpd ki mert az kiábrándító, ugyan is a tányérba se köpjük vissza a kaját
2010. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16:30 igazán vicces vagy. Bizonyára az érzelmi intelligenciádnak is hasonló színvonala van, mint a válaszodnak.
2010. jún. 18. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
bejössz neki tuti. csak kétségekközt van hogy mi is van köztetek. kiboritó hosszutávon.
2010. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!