Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogaszat után randi. Bevállalnád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogaszat után randi. Bevállalnád?

Figyelt kérdés
Nem az első találkozó lenne, most úgy jött ki a lépés, hogy előtte pont fogorvoshoz kell mennem. Félek, hogy a szuri miatt hülyén fog kinezni a szám. Nem mindig de van amikor lelóg a fele, ha erzestelenitot kapok. Vagy attesszuk maskorra, de nagyon szeretném már látni. Mit gondoltok? Egyébként alsó fogam lesz tömve. Nem emlékszem, hogy az alsó vagy a felső fognal lathatobb a zsibbadás.
2018. ápr. 10. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem megy ki a zsibbadás, ne egyél!
2018. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

En mondig erzestelenito nelkul tometek. Azutan mindig fajt a fejem 3-4 orat,amibol elegem lett.

N/35

2018. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felül tömtek eddig, kaptam érzéstelenítőt is, de a szám nem változott semmit. Ha neked szokott és úgy érzed, hogy zavarna randin (akárcsak azért, mert a partnered furának találná), akkor szerintem toljátok el egy nappal, mert lehet téged frusztrálni fog a tudat, hogy milyen lehet a szád. 1 nap még pluszban szerintem kibírható.
2018. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben és inkább átettem a randit, mert nekem teljesen feldagadt aztán a balfelem. Szomorú voltam, hogy még 1 hetet kellett várnom a randira, de elég kellemetlenül éreztem volna magam a randin, ha úgy mentem volna. :)
2018. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Aztaa.

Eszembe jutott eletem elso randija.

Fogtomes utan mentem. Valami felhevitett palcakat nyomtak fel nekem a fogamba, kaptam vagy 4 zsibbaszto injkciot, se a nyelvem se a szam nem mozgott. Nem ereztem. Vattakkal, tamponokkal a szamba mentem mint egy bolond....elso randira...meg a nyalam is folyt kifele...anyaam!!! De gaz volt. Meglat a lany intek dunnyogok iaok (itt vagyok). Na...ahogy jott....ugy ment is. :D

Par nap mulva dugtunk aztan dobott. :/ :(

2018. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy a harmadik randink lehetett, amikor mondtam, hogy mennem kell fogorvoshoz, mert nagyon fáj , majd máskor találkozunk.Azt mondja, elvisz kocsival.Mondom nem kell, elbuszozok.

Nem akartam, hogy jöjjön, ne hallgassa, ha kínlódok ott esetleg.De ő akkor is elvisz, ne csináljam.

Hát cefetül megkínoztak :(

Olyan aranyos volt, ahogy aggódott, és ápolgatott utána:)

Amúgy ha az alsót érzéstelenítik, az nem annyira látható.

2018. ápr. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6-nak teljesen igaza van. Elmondhatod neki, vagy el is napolhatjátok. Nem az elsö randitok, ne parázz rá😊

F.

2018. ápr. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet, hogy akkor találkozzatok, ha már kiment az érzéstelenítő hatása? Akkor csak 1-2 órával kell eltolni a randit. Én legalábbis így csináltam.
2018. ápr. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És az nem opció, hogy ne kérj érzéstelenítőt? Azt írod, csak egy tömés.
2018. ápr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valami élet-halál kérdés múlik ezen a randin, hogy nem lehet elnapolni?

Gondolkozzál, az ember közérzete is szar (nem csak a szuritól, amúgy is), egy fogászati kezelés után. Én legalábbis hazajövök és alapjáraton vagyok aznap, kb. látni sem akarok senkit. Kába vagyok, minden fáraszt.

Én eltenném a randit másik napra.

2018. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!