Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan magyar lánnyal aki előtte egy cigány gyerekkel volt együtt több évig?

Figyelt kérdés
Esetleg a családod is tudná ezt vagy a barátaid. Téged érdekelne? Család, barátok véleménye érdekelne?

2018. ápr. 14. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne? Nem zavarna, az a múlt és kész.
2018. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem mert nő vagyok, ha meg pasi lennék nem tudom a gyomrom hogyan reagálna. Na de, ismerek futólag valakit, akinek volt kapcsolata fiatalon egy cigó gyerekkel és született is egy gyerkőce. Tudod milyen szép, okos nagy gyereke van. Na mindegy, összejött egy fehér csávóval, ennek már van szerintem 15 éve, azóta is együtt vannak és nagyon szépen élnek, jól megvannak. Van közös gyerek is.
2018. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*egy gyerkőce TŐLE
2018. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2018. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakd bele te is . Igazad van. Ha 1% esely hogy norm volt a pasas.
2018. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!