Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért csinálja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A hétvégén matcheltünk a szomszédommal Tinderen, ő rögtön be is jelölt facebookon, nyilván visszajelöltem, de azóta eltűnt. Se nem jelentkezik a neten, és össze sem futottunk személyesen sem. Csak poénból húzhatott be, esetleg, mert ismer, vagy tényleg tetszhetek neki? (De akkor meg miért nem ír?)

2018. ápr. 16. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Valószínüleg, csak mert ismer. Szerintem nem tetszel neki.
2018. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki vagy és a szomszedodat sem ismerem.

Rajta kívül erre a kérdésre nem más válaszolni.

Legfeljebb találgatni.


Egyébként vagy hülyeségből csinálta, vagy komolyan.

Majd kiderül,ha üzen vagy találkozol vele.

2018. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Én azért még el tudom képzelni, hogy személyesen találkozol a SZOMSZÉDODDAL, sőt még azt is, hogy az a rég elfeledett csodálatos verbális kommunikáció esetleg működik...
2018. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Megerett a vilag a pusztulasra.

A rendszeresen latott szomszedod semmi jelet nem adta evekig, hogy tetszel meki. Bejelol faxbukon, ami mellesleg ismerosok gyujtohelye es nem tarskereso, erre levonod a kovetkeztetest, hogy oda van erted.

2018. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: 2 éve költöztem mellé, ő pedig néhány hete lett szingli. Nyilván beszélgettünk már, de mint említettem, kapcsolatban volt, így abból sok nem derült ki. De akkor sem értem, eddig miért nem tudott bejelölni :D
2018. ápr. 16. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Kevesebbet fogsz agyalni ha felteszed neki a kérdést....

Ez elvesztegetett idő, erre csak ő tudja kielégíteni a kérdésedre a megfelelő választ...

Én mndig megkérdem ha v mi probléma van hogy miért igy??!!

2018. ápr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!