Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kek szemű férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kek szemű férfiak tényleg jobban vonzódtok a kék szemű lányokhoz? Barna szemu fiuk ti melyik szem szint tartjátok szebbnek a másik nemből? Ugyanezt kérdezem a zöld szemű férfiaktól is

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Zöld szemem van, a világosabb szemszinu lányok terszenek. Kek-zold.

Barna szín csak barna hajjal tetszik, szőkével/vorossel annyira nem. Sötétbarna szem pedig ciganylanyoknal tud nagyon szép lenni.

2018. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kék szemem van, es szinte 100 %-ban kek szemű barátnőim voltak. Ezen egyébként eddig nem is gondolkodtam, nem tudatosan választottam, hogy csak kékszemű lehet, de minden bizonnyal tudat alatt hozzájuk vonzódom.
2018. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Huszadrangú szempont.
2018. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem már mindenféle tetszett, nincs ideálom.Azt hiszem nem is igazán a színe a lényeg számomra, hanem ahogy rám néz.Egyébként honnan jött ez, van róla valami cikk amit olvastál vagy más mondta?


Zöld szemem van.

2018. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sok cikket olvastam már róla és észre is vettem sokszor hogy igaz lehet
2018. ápr. 26. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen lényegtelen számomra a szemszín, de akik nagyon szoktak tetszeni, azoknak 95%-ban barna szemük van.
2018. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
20-as éveimben néztem meg először, hogy milyen színű a szemem. Na azóta is magasról szartam az egészre mostanáig, de így a kérdés kapcsán eltűnődtem, hogy vajon Hitlernek milyen szeme volt? Vajon pont mint Terézanyának? Na ugy. Ezotériába tartozó kérdés.
2018. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elvarázsol a kék vagy zöld szem, de csak egy picit. Nem igazán számít sokat. Tavaly egy barnaszemű lánynál hittem, hogy megfogtam a istennő lábát, most szintén egy barna-barna. 2 éve pedig egy zöld szeműt szalasztottam el :(


Az én szemem kék, szürke, zöld nézőtől, napszaktól függően :) (én is mindig másnak látom tükörben).

2018. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Nincs is szebb, mint egy meleg, fénylő, barna szempár, amiben olyan jól el lehet merülni...

(Ja, nekem is barna szemem van.) 31/F

2018. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

barna szemű..


sosem érdekelt..nem is nézem

2018. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!