Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 év közötti fiúk közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év közötti fiúk közül miért nem találok egy olyat sem aki egyedülálló, normális és komoly, hosszútávú kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert a többség még éretlen egy kapcsolathoz és csak szexelgetni akar. Kivéve, ha szerelembe esnek egyszercsak, de ez ritka a fiúknál :)
2018. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbbnek ebben a korban még nincs egzisztenciája (lakás, kocsi, pénz), amibe bele lehet egyből ülni a nőknek.
2018. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De ez olyan butaság. Az ismerősi körömben számos normális 20-25 éves fiúnak van már 5 éves komoly kapcsolata és teljesen érett hozzá.

Ezek a fiúk mikor növik ki az élni akarok és minél több kalandot hozzáállást? :/

Én 20 éves lány vagyok és vágyom arra, hogy találjak egy fiút akivel lehetek akár örökre együtt,akiben megbízhatok. És tervezgethetem a közös jövőm.

2018. ápr. 28. 15:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de van, amelyik még 35 évesen sem növi ki.
2018. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ohh én is tanulok még, valószínűleg vagy 5 évig az egyetemen, nyilván még most semmi pénzem, de most azért tanulok. Nem várom, hogy a párom tartson el és nem is akarok senkihez költözni én még, el vagyok a tömegközlekedéssel, imádok vonatozni:D vállalok diákmunkákat, igyekszem nem anyáéktól függni teljesen.

Szóval nem azt nézem.

Ismerkedtem még év elején egy fiúval (26 éves ), már dolgozik, egyedül lakik albérletben, van autója, jól fizető munkája egyébként meg sármos is. De visszautasítottam, mert nem vonzódtam hozzá. Úgyhogy engem például nem a pénz mozgat, nem az alapján választanék társat.

2018. ápr. 28. 15:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert az közben dől el, hogy mennyire érti meg egymást a két fél és hogyan tudnak együtt működni. Nem olyan mint egy banki hitel amit aláírsz öt évre, hogy neked most arra van szükséged.
2018. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aki fiatal,normális és kinéz valahogy miért lenne egyedül?
2018. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert én már 26 éves vagyok, egy évvel ezelőtt kellett volna keresned! :P
2018. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó akkor 20-27 kozott :D
2018. ápr. 28. 17:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor tessék itt vagyok! Van majdnem 2 éved, hogy megtalálj engem. ;-)
2018. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!