Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, ha tudod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha tudod, hogy randipartnered minden tekintetben jobb nalad?

Figyelt kérdés

Jovoheten talalkozni fogok egy fiuval.

Nehany napja ismerkedtunk meg egy tarskereson, es a beszelgetesek alatt leszurtem, hogy nagyon jo elete. Sok baratja van, puccos helyekre jar bulizni, szep a lakasa, kalandvagyo.

En ennel egyszerubb ember vagyok bevallom. Kicsit megijedtem ettol.

Viszont nagyon jokat szoktunk beszelgetni.

Fel tudok keszulni erre valahogy?

L



2018. ápr. 29. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Egyszerűen csak legyél direktbe olyan, amilyen amúgy vagy. Ne akard azt játszani amit ő és abban megfelelni. Ami itt izgalmas lehet neki az pont az, hogy nem olyan vagy.
2018. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
El lehet engedni az önkorlátozó illúziókat.Csupán mert extrovertáltabb nálad és több a pénze, még nem lesz "jobb" ember.A kérdésed azt mutatja, hogy a saját tulajdonságaiddal és szociális helyzeteddel nem vagy kibékülve, mindkét terület munkálható, de el kell fogadnod magad és megértened, hogy nem a külsōségektōl leszel "jobb", hanem attól ami belül van.Ismerek olyan embert akinek a szívében akkora gazdagság van ami többet ér minden aranynál.
2018. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmi problemam az eletemmel, de pl. nekem 4 fesztival egy nyar alatt nem nyult akkora elmenyt, mint neki.

En inkabb a chilles dolgokat szeretem, nem a fektelen bulizast.

2018. ápr. 29. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért gondolod azt, hogy jobb?
2018. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit akarsz egy bulis alaktól?
2018. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy minden tekintetben jobb nálad? Jobb ember? Kedvesebb, őszintébb, becsületesebb, okosabb? Nem attól jó ember valaki, hogy puccos helyeken bulizik és szép lakása van.
2018. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!