Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy férfi ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfi ilyen negatív, aki nem él szociális életet és minden nőt rinak talál?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal és ugye közben derülnek ki dolgok róla. Az a helyzet,hogy nem szimpatikus már. Az utolsó két találkozás során már teljesen untam őt, és nagyon zavart,hogy negatív. Vidáman érkeztem meg a randira,de ő annyira pesszimista és mindig "hisztizik" tényleg jobb szót erre nem tudok mondani,hogy lehangol és unom őt. Másrészt csak most derült ki igazából,hogy több mindent tudok róla,hogy alig él szociális életet. Nincsenek barátai. Ami engem zavar picit,tekintve,hogy nem csak én akarok ott lenni neki hanem jó lenne ha lenne legalább 1-2 barátja. Van pár ismerőse,haverja. Azt mondja néha elmegy velük sörözni és ennyi. Nem tud mesélni semmiről,mert alig történik vele bármi. Úgy értem nincsen neki hobbija sem. Csak dolgozik,haza megy, eszik,iszik,pihen, netezik, beszél max a szüleivel és ennyi. Nem jár el szórakozni. Nem kell bulizni mennie. De moziba se megy,mert nincs kivel. Sehova nem megy mert nincs kivel. Én először próbáltam ezt megemészteni és felajánlottam,hogy elhívom moziba,elmentünk. Később szóba hoztam,hogy eljöhetne a szülinapi bulimra, bemutatom a barátaimnak. Nagyon égés volt,mert kb egy órával előtte mondta le telefonon,hogy ő mégse jön, én meg már mondtam a barátaimnak,hogy valakit majd szeretnék nekik bemutatni és mindenki köszöntse őt szeretettel, nagyon visszahúzodó a srác. Igen, én más típus vagyok és a barátaim is. Szeretek bulizni,szórakozni eljárni ,mindig csinálni valamit,programokat szervezni. Tudom,sokan utálják meg lenézik ha valaki eljár szórakozni,de az én barátaim normálisak és mindenki kíváncsi lett volna rá. Ezután találkoztam a sráccal mégegyszer és akkor olyan dolgokra tereltem a témát ami nem kimondottan a mindennapi tevékenységeihez kapcsolódik..tekintve,hogy semmi nem történik vele...ezért kérdeztem,hogy miről hogy vélekedik stb. Akartam neki adni még egy lehetőséget. De el@@@szta,mert folyton szexista,homofób,rasszista megjegyzéseket tett. És én nem szeretem a szélsőséges embereket. Ő meg folyton mindenkit bírált, mindenkit mindenért hibáztatott, ez a sok " ezek a nők r@@@ok" meg stb na ebből totál elegem volt,hogy mindenkit lehúz. Én telefonon felhívtam,mert folyton keres meg írogat amióta ismer engem szüntelen keres..és jeleztem hogy nem akarok vele találkozni többet stb. Erre le@@@@zott r@@@@@ak nevezett és hogy én is olyan vagyok mint a többi mai nőcske stb. Őszíntén mi rosszat tettem,mert én próbáltam őt megérteni,elfogadni,de annyira nehéz eset volt.


20/l f/25 (egyetemista)


2018. máj. 2. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem tettél, hálistennek kiismerted hamar. Ennyi volt, lépj tovább.
2018. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol egy ilyen balekkal?
2018. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ejjejj, én is jártam már hasonlóan...az a srác folyton azt ecsetelte nekem, hogy a nők nem értékelik a rendes fiúkat, bezzeg a bunkókhoz még hetedszerre is visszamennek... hát gondolhatod. Nem is bírtam vele sokáig. Amikor szakítottam vele, akkor meg megkaptam, hogy én is olyan vagyok, mint az összes többi nő, biztos nekem is valami bunkó kell stb. Eszem megáll. De nem érdemes az ilyen emberekkel foglalkozni.
2018. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Oké, írtál 65 sort arról, hogy nem jön be a férfi, akivel randiztál. Mi a kérdés? Hogy miért ilyen? Tudja a fene. Mi nem ismerjük, te beszélgettél vele sokat.
2018. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen, néha belevalaszt az ember. Nem lehet mindenki makulátlan.
2018. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Annyira örülök, hogy feltetted ezt a kerdest es leirtad tapasztalataidat!


Remekül mutatja be ugy altalanositva is, azok mentalitasat, akik biralnak, itelkeznek kb. mindenkin, aki mashogyan latja a vilagot, mint ök. Termeszetesen ezek utan is ö az aldozat. Hat, akkor örüljön, hogy megszabadult töled es sajnalhatja majd azt, aki megerdemli tarsasagodat.


Az itt feltett kerdezök egy nagy resze is ezt a mentalitast tükrözi. Sajnos attol varjak a valtozast, hogy belep valaki az eletükbe es nem fogjak fel, hogy elöször elni kellene azt az eletet, amiben valaki reszt szeretne venni.


Neked igazabol örülök, mert ugy tünik, hogy ez az erdekes/ertekes tapasztalat szamodra nem jart tul nagy csalodassal. Van, aki evek utan jön ra, hogy ez nem neki valo.

2018. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Soha többet nem kezdek olyannal aki nem él,nincsenek barátai,nem történik vele semmi és ennyire negatív. Mindenki hülye csak ő a tökéletes.
2018. máj. 2. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Bennem az a kérdés merült fel, hogy miért kezdtél el vele egyáltalán randizni?
2018. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!