Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg akar vagy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar vagy csak azért kellenék neki, hogy legyen valakije?

Figyelt kérdés
Egy srác, akivel barárok vagyunk, elhívott randizni, aztán amikor megint találkoztunk azt mondta elbizonytalanodott, de végül összejöttünk. Aztán, amikor rákérdeztem miért bizonytalanodott el, azt mondta azért, mert nem tudta mennyire akar barárnőt és mennyire engem...de úgy gondolja olyan 80%-ban engem akart. 20/L és 23/F

2018. máj. 5. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Micsoda romantikus hősszerelmesek vannak manapság...


Ha nő lennék és nekem egy pasi ilyeneket mondana, úgy kivágnám a százalékaival együtt, mint macskát sz@rni.

2018. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Én viszont egy suta, de őszinte vallomást olvasok ki ebből.

(Gyanakszom, amikor ilyen keményen öntudatos véleményt hallok. Biztosan van, akinek minden ujjára akad jelentkezője, és magasra teheti a mércét.)

2018. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az őszinte vallomás, hogy "80%-ban engem akar"?! Na ne már!!! :D:D:D:D:D
2018. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
B**sznam ki az ilyet. 80%-ban. Mikozben 20-ban meg kirohognem.
2018. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
#1 Én sem értem, hogy egyes nőknek hogy lehet ilyen alacsonyan az elvárásküszöb.
2018. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Csak csajozni akart, mindegy ki, csak legyen egy partnere. Amikor közelebb került hozzá, már háttérbe szorult a közvetlen szexpartner keresés, és őt magát akarta. Persze maradt az érzéki vágyból is.

Szerintem nincs ebben rossz, és bár cizelláltabb módja is lehetett volna annak, ahogyan az érzelmeit kifejezte, de van benne egy őszinte, kamaszos báj.

2018. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem jó ez a szöveg, elmosolyodtam. 😀

Fene tudja hogy és mit akar, majd kiforr a dolog. Egyenlőre ne generáld a problémákat. Sok férfinál nincs fullasztó rózsaszín köd az elején. Legyél olyan csaj mellette, hogy 110%-ban akarjon.

2018. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

#7 Legyél olyan csaj mellette, hogy 110%-ban akarjon.


Vagy mondjuk add önmagad, tudd, hogy mit vársz el egy kapcsolatban, és ha neki így nem felelsz meg, illetve nem tudja neked azt nyújtani, amit elvársz, akkor dobd és keressen mást ő is meg te is. Egy kapcsolatnak pont nem arról kell szólnia, hogy megjátsszuk magukat valakinek a kegyeiért, hamar bele lehet unni.

2018. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg akar, csak nem jött még rá, hogy a nőkkel nem szabad őszintének lenni.
2018. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

#8

Nem kell megjátszania magát. Egyszerűen arról van szó, hogy az elején kevés férfi érzi azt a bányaló szintű szerelmi vakságot. Sok nagyon csinos lány mászkál minden felé, egyre kevesebb és többet mutató ruhákban, így nem egyszerű leragadni egynél, tudatosítani magában, hogy vége a szabad életnek és most már csak mindent a szemnek, de azt is óvatosan.

Ha olyan a lány akinél érdemes akkor az kapcsolaton belül úgyis kiderül. 2-3 hónap múlva jobb lesz, ha jó az összhang.

2018. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!