Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég csúnya vagyok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég csúnya vagyok szerintetek így lehet valaha barátom? 18L

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mutass egy képet , de attól még lehet
2010. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is az vagyok, de nekem került...írj privit, s küldj épet
2010. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*képet*
2010. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
rakj be ide egy képet hogy azt mondhassam nem is vagy csúnya
2010. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet felrakni.Igazából azt szerteném kérdezni mit csináljak ,hogy kelljek valakinek.
2010. jún. 14. 13:11
 6/16 anonim ***** válasza:
LOOOOOOOOOOL kép nélkül lóf*szt se tudunk segíteni
2010. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Helló, ha jó tested van, nem annyira gáz. Nekem egyetemen egy lófejű, nyúlszájas csaj tetszett :) Olyan volt a személyisége, hogy nem láttam csúnyának...

És, ha már modern idők, szerintem Lady Gaga arca nem túl szép. Mégis menő csaj.

ha gondolod, írj privit.

2010. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak ne a kimondottan jópasik között keresgélj, mert akkor csalódni fogsz. Általában az emberek hozzájuk közel álló szépségi faktorral rendelkező emberekkel jönnek ki jól.
2010. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ezt igy nem tudom eldönteni írjál privit és küldj képet és elmondom a véleményem

én minden lányba láttam idáig szépséget :)

2010. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia, ha így állsz hozzá a helyzethez, akkor elég sokára fogsz összeismerkedni bárkivel.

Először is ne görcsölj ezen ennyit, mert csak saját magad idegesíted fel vele, másodszor a személyiséged is sokat számít, nem mindenki a topmodell csajokat keresi, mert sokaknak több nyújt, ha tudnak egy jót beszélgetni a kedvesükkel, stb. Legyél egy kicsit magabiztosabb, mert ez meglátszik a kisugárzásodban, és sokakat meg lehet ezzel fogni. Ja, és járj el otthonról, ismerkedj, és ne hátrálj meg akkor sem ha visszautasítanak, csak fel a fejjel :)

19/f

2010. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!