Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy magánakvaló férfi azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magánakvaló férfi azért talál nehezebben párt, mert természetéből adódóan sokkal kevesebb nővel találkozik, vagy ez a férfitípus konkrétan taszítja is a nőket?

Figyelt kérdés

Meglehetősen magamnakvaló vagyok, nem egy ilyen mindenkivel jópofiskodó nagytársasági ember. Nem szeretem a felszínes ismertségeket, persze ha már ott vagyok egy társaságban, akkor bárkivel eldmuálok, nem érzem magam feszélyezve, de alapvetően nem vágyom arra, hogy folyton társaságban legyek, nem nagyon járok ilyen összejövetelekre, engem inkább az otthonlét tölt fel. Csak néhány barátom van, de ők tényleg valódi barátok.

Lényegében arra irányul a kérdés, hogy a magamfajták inkább azért nem találnak könnyen barátnőt, mert eleve kevés emberrel találkozunk, vagy a nők számára ez egy visszatetsző tulajdonság, ha egy férfi nem egy ilyen társaságközepe figura?


2018. máj. 11. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kevesebb lehetőséget teremt az ismerkedésre, logikus, hogy nehezebben talál párt.
2018. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De amúgy szerintem, az ilyen személyis3g vonóbb inkább mint taszító. De lehet én vagyok hülye
2018. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehezebben ismerkedünk, és kevesebb a lehetőségünk, ennyi. Ismerkedős szakaszban viszont fontos lenne hogy többet beszéljünk, ez van mimor megy, van mikor nem.
2018. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebb nővel találkozunk, így esély is kevesebb. Meg egy zárkózottabb személyiség nem is lehet olyan vonzó. Fontos az első benyomás, ami nekem nem szokott olyan lehengerlő lenni. :D Később, kisebb ismeretség után tudom hozni a formámat, de ugye ez már nem derül ki, mert senki nem kíváncsi rá...
2018. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amúgy mibõl következtetted ki, hogy taszítod a nõket?

Várod, hogy kezdeményezzenek nálad? Vagy te kezdeményeztél és elutasították?


A kérdésre válaszolva IS-IS, tehát mérget vehetsz arra is, hogy sok társaságkedvelõ nõ nem érezné jól magát veled hosszútávon, mivel nem egyezik az életstílusotok. Tehát párválasztásnál elõnyös lehet szintén otthonülõs, szūk baráti körrel rendelkezõ nõnél próbálkozni.


Mindemellett több oka is lehet...ha sosem kezdeményezel, akkor nem tudom, mégis honnan veszed, hogy taszítod a nõket. Sok nõ inkább a férfitõl várja ezt, tehát hiába várod tõlük.

2018. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A párom magánakvaló. Semleges környezetben találkoztunk, ott úgy mutatkozott be, hogy ő a helyi fura srác :D társaságban ő volt a csendes szemlélődő, néha szólt de akkor nagyot. Egyre szimpatikusabb lett, sokszor elhívtam kettesben programra, vittem neki a kedvenc üdítőjéből, stb. Én is szimpatikus lettem neki, és összejöttünk. :)


És többek között imádom benne, hogy egyedi világnézete van, hatalmas tudása pl történelemből és állatokról. Hogy hiába nem megyünk folyton valahova, mellette sosem unatkozom.


Csak meg kell találnod a hozzád illőt, ennyi a titok nyitja. (De ez minden emberrel így van.)

2018. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hozzád hasonló lányt nem fog taszítani, sőt ezért fog észrevenni.
2018. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elso lesz a jo megoldas, mert maguknak valo nok is vannak, akik nem akarjak felforgatni az eletuket egy tarsasag kozepe fickoval.
2018. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg tudsz kommunikálni emberekkel, amikor eljársz, akkor egyáltalán nem lesz nehéz dolgod, mert akkor is ismerkedsz. Nem kell hozzá a társaság közepének lenned.

Engem nem taszít, mert én is ilyen vagyok, mégse vagyok egyedül. Hány éves vagy?

2018. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. A netes társkereső oldalak a legjobb megoldás. Tudni kell őket használni! Amióta léteznek, mindíg megtaláltam a megfelelő párt magamnak, méghozzá elég hamar
2018. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!