Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap találkoztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam egy sráccal, beszélgettünk facebookot cseréltünk és este már elhívott kávézni. Ez így normális és csak én vagyok az előző korban maradva, vagy tényleg túl gyors és inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is gyors lenne, de ezt szerintem neki mondd el, hogy lassítsatok.
2018. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 csudavigyeel válasza:
71%
Szerintem nem gyors a tempó. Plusz ha te egy "előző korban vagy ragadva" akkor nem létesíted előnyben a személyes találkozásokat te is? :)
2018. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, butaság lenne azt mondani, egy friss találkozás után, hogy túl gyors. Az ember általában örül, ha megismerhet valakit, akire régóta vár, minek várjon még tovább. Egy kávé, vagy egy finom limonádét, a hosszúra nyúlt tavaszi estén, miért ne? Ha régi módi vagy - jómagam is inkább az etikett alapján ülők, eszem, stb. - de ez nem azt jelenti hogy egy rögtönzött italt visszautasíts. Baj nem lehet, hiszen tudod hol a határ első randinál, úgyhogy szerintem csak érezd jól magad! :) :)
2018. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Kávézni hívott,nem az ágyába..

Miért lenne gyors a tempó?Mit szerettél voln,ha még hetekig bókol neked messengeren?

Vagy mi ebben a gyors?


Találkoztatok,beszélgettetek,szimpatikusak vagytok egymás számára,újra találkoztok..Ez így teljesen rendben van 2 felnőtt ember között.

2018. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak annyi a dolog,hogy a fiú jobban szeret személyesen ismerkedni.
2018. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Már találkoztatok, beszélgettetek. Nem gyors. Egy kávéra hívott csak.
2018. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én pont, hogy az előző korban ragadtam és pont ezért sose értettem, mi értelme napokig/hetekig a neten pötyögni (ki nem állhatom a chatelést), ha az ember tud személyesen is találkozni. Úgyis minden csak személyesen dől el, szóval semmi értelme halasztani a dolgot. Egy kávéra hívott, könyörgöm, mi az istentől félsz?
2018. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lenne gyors egy beszelgetes?
2018. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Tehat, ha valaki jobban szeret eloben beszelgetni, az mar gyors?

Hagyd a fenebe. Kimeld meg magadtol.

2018. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem azért lenne gyors, mert van életem, és nem biztos, hogy egyből másnap is ráérek. :-) Ha valóban érdeklem a másik felet, pár napon igazán nem múlik.
2018. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!