Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megsértődnétek, ha randizgatós időszakban a pasi csak 1 nap után írna vissza cseten? Holott aktív volt többször, meg amúgy gyakrabban szokott.

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Annyira nem érdekelheti a hölgy, ha ennyire ráér a dolog. Én egy ilyen embert biztosan nem tudnék komolyan venni.
2018. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Na ne már hogy ez baj legyen. Azért 1 nap írásbeli kommunikációnál bőven elmegy.
2018. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom, hogy hogy reagáljak erre :/ Tegyek úgy, mintha nem zavarna, vagy mondjam meg, hogy ha érdeklem, ne csinálja ezt, mert elbizonytalanít?
2018. máj. 19. 09:24
 4/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
42%
Ha meg rögtön rájuk írsz, vagy sűrűn keresed őket napjában többször, akkor meg amiatt problémáznak és tolakodásnak veszik. Ezek azt se tudják, hogy mit akarnak.
2018. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésben az áll, hogy ha aktív es mégsem válaszol egy napig.

Nem díjaznám az biztos. Ha rendszeresen valakinek nincsen rám egy mondatnyi ideje, azzal nem akarnék többet ismerkedni.

2018. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Ez mar vicces.

Nem tudhatod miert aktiv. Lehet, rokonnal beszelt valami csaladi problemat vagy barmi. Vagy megsem volt aktiv.

Menekulnek, ha vslaki 0-24 keszenletet var egy cseten.


N

2018. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok ilyen azonnal visszaírós, gyakran én sem válaszolok pár órán át. De nem 1 napig...ilyet max akkor csinálok, ha nem igazán érdekel az illető. Vagy nem tudom, nem vagyunk egyformák, de azért ha egy pasi komolyan vesz, nem nagyon szokott ilyet csinálni. De nem akarom megmondani neki, hogy ez zavar, mert utána csak emiatt írna vissza gyakrabban, nem azért, mert magától így tenne. Azzal meg mire megyrk..Hát, nem tudom, mondjuk még csak 2 randink volt, inkább úgy teszek, mintha nem zavarna. Ha a későbbiekben lesz még ilydn, akkor megmondom neki, hogy ha érdeklem, ne csinálja ezt.
2018. máj. 19. 09:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Én mondjuk automatikusan azt gondolom ilyeneknél hogy biztos elfoglalt a pasi.

Ahogy egy hozzászóló írta előttem, lehet oka van rá hogy elérhető.


Együtt se vagytok még hogy minden pillanatáról tudj, nincs abban semmi, ha egy napjáról nem ír semmit, és egyetlen napot nem ír. Nekem személy szerint furcsa a kérdés.

2018. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért azt nem írtam le, hogy amúgy is fura, mindig rövid válaszokat ad, és kb mindig órákkal később. Ennyire senki nem elfoglalt, ha valaki érdekel, arra csak van 5 másodperced visszaírni. De az a furi, hogy közben meg ő hívott randizni. Na mindegy, megmondom neki, hogy engem ez zavar, ha érdeklem, vegye a fáradtságot, hogy visszaír normálisan. Ha nem, akkor meg hagyjuk egymást.
2018. máj. 19. 10:32
 10/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Még össze se jöttetek, de már olyan vagy vele, mint egy keselyű. Mi lesz később?
2018. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!