Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak milyen okból szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen okból szokták mondani a nőknek h laza kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

1) Nem jön be nekik a nő külsőre, ezért nem akarnak tartós kapcsolatot, de lefeküdnének vele


2)korkülönbség, idősebb a nő náluk (kb10 évvel)


3) túl messze lakik, de azért kipróbálnák


4) keveset keresnek, nincs pénzük normális kapcsolatot fenttartani


5) régi sérelmek, előítélet a nők irányába, félelem a h megint megjárják


6) hajtja a vérük, nem birnak megállapodni egy nő mellett


7) egy kapcsolatból csak a jót akarják lefölözni, amikor helyt kéne állni, azt kényelem miatt nem vállalják be, meg kényszernek érzik férfiasnak lenni,pl segítés, figyelmesség, türelem, törődés.


....


Leggyakrabban mi az ok?


2018. máj. 20. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezek közül valamelyik.


Vagy még kb millió másikból valamelyik.


Nem hiszem, hogy erről készült statisztika

2018. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem akarnak elköteleződni, nem akarnak a nyakukba egy ragaszkodó nőt, aki már másnap eltervezi a következő 50 évüket, de azért megbaxnák a nőt.
2018. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van valami olyan nyűgje a nőnek, amit nem akar a férfi a nyakába venni, de azért megbaxná egy párszor.
2018. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam 5.
2018. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Abból az okból hogy laza kapcsolatot akarnak.
2018. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nők milyen okból akarnak laza kapcsolatot? Vagy ez csak a férfiakra jellemző? :D
2018. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha ilyen nehezen jön a válasz akkor nagyon titokban akarjátok tartani, és van egy sejtésem!

Akik megírták konkrétan azoknak köszi!:)

2018. máj. 20. 13:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert nem jön be nekik.

Én is benne voltam egy ilyen kapcsolatban, elmondott mindenféle rondaságnak a srác a hátam mögött, meg hogy szégyellne, de kefélni jó voltam. Amúgy egy vesztes kis szánalmas, gerinctelen féreg volt, becsajozni nem tudott, a mai napig sincs senkije, soha nem is volt. Én kövér voltam neki 170 cm-rel és 54 kilóval...

2018. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8!


Ez hülyeség! Én tuti nem szexelnék olyannal, aki nem tetszik.

2018. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első pontot leszámítva bármelyik lehet. Olyan nincs hogy valaki nem jön be külsőre de lefeküdne vele.

Rám személy szerint a 7. jellemző, de igazából nem is számít sokszor az ok, a lényeg hogy ilyenkor csak dugásra kellesz a férfinak, ezért alkalmi kapcsolat.

2018. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!