Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK menyire számít az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK menyire számít az ha egy pasi alacsonyabb a nőnél? 166 magas vagyok 60 kg. szerintetek mire számithatok a jövőben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha van pénzed akkor mind1
2010. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Vannak ennél alacsonyabb nők!

Szóval neked nem kell alacsonyabbnak lenned! Én pl utálom ha nálam alacsonyabb a pasi, de azt is utálom, amikor a melléig érek a srácnak. Utálom, mert kisebbségi érzésem van tőle.

159 cm vagyok szóval nekem nem jönnek be a túl magas srácok, ennél alacsonyabbak meg hát nem tom, egyszer észre se vettem, hogy a srác vagy 7 cm-vel alacsonyabb volt nálam, mert annyira megfogott a kisugárzása. De ahogy észre vettem, hogy ennyivel alacsonyabb nálam, viccesnek éreztem, mert mindenki azt hitte hogy testvérek vagyunk meg nem tom, kellemetlenül éreztem magam az biztos.

2010. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 173cm vagyok,és volt már elég sokszor nálam alacsonyabb pasim.Ha szeret a lány akkor nem fogja zavarni.Engem csak annyiban zavart hogy nem tudtam magassarkút felvenni:D
2010. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 bbb. válasza:

180 centi vagyok, szóval sokszor merült fel ez a kérdés, de soha nem volt alacsonyabb pasim, mert engem nagyon zavarna, úgy érezném, hogy az öcsémmel járok. De rengeteg alacsony lányt ismerek, a 166 annyira nem vészes... (:


17/l

2010. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A 166 cm szerintem sem vészes annyira. Mondjuk engem zavarna, ha nálam alacsonyabb lenne, mert én a magasabb pasik mellett érzem magam biztonságban. De nagyon sok nő alacsonyabb 166 cm-nél.
2010. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék veled össze az tuti,a magasság erény!!!!
2010. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
állj ki az esőre sűrűbben!!!!
2010. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt én azt nem szeretem, ha magasabb nálam, ha 180cm, vagy annál több az illető az engem már nagyon zavarna, amúgy én 165 vagyok :)
2010. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
én nem vok 166 cm...szóval nem gond=)
2010. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

CSAJSZIK nektek mindegy mien a pasi csak pénze legyen.

mégis hogy a pébe van ez?

mert legelore azt irta valaki,hogy mindegy csak pénze legyen,hátha ez igy van akkor én utálni fogom az öszes csajt az biztos.

tisztelet a kivételnek persze :)

2010. jún. 16. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!