Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK menyire számít az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK menyire számít az ha egy pasi alacsonyabb a nőnél? 166 magas vagyok 60 kg. szerintetek mire számithatok a jövőben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 12:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Elég hülye vagy, már bocs.


16f 183cm

2010. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%

bocs, de azt egy fiú írta, aki azt a pénzes hasonlatot tette. Úgyhogy őt utáld!


A pasik mérnek mindent pénzben!

2010. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek az előttem szólokkal a pasik mérnek mindent pénzben az én férjem eltartatatta magát velem 12 évig, abszolut nem zavartatta magát...


a magasság kérdésére visszatérve, szerintem nem ez a lényeg, hiszen, ha két ember szereti egymást nincs ami közéjük állhatna. Én 156 cm vagyok, a párom pedig 180 cm feletti, mégis nagyon jól megvagyunk.


33/L

2010. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Szerintem annyira nem vészes, sok lány alacsonyabb ennél, legyél pozitív, a pénz nem számít, inkább, hogy milyen a kisugárzásod! hajrá!
2010. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

köszike


de sajnos én ahány csajt ismerek,az mind megkérdezi a legeléjén hozzá vágja a fejemhez,van pénzed?


csajok hát sajnos én nekem még nem sikerult még ojan csajt kifognom aki ne nyomulna a pénzre.


mit értetek az alaatt,hogy kisugárzása legyen a pasinak,

akor mondjátok má lécives mert totál kivagyok akadva a csajok végett.legyek vicces vagy mi

2010. jún. 17. 21:18
 16/23 anonim ***** válasza:
kisugárzásod vagy van, vagy nincs... ezt tettekkel nem lehet befolyásolni. nekem személy szerint nem jönnek be az alacsony pasik a magasságomból adódóan. képzeld el a helyzetet. én vagyok 178 centi. ha felveszek egy magassarkút az rádob egy tízest. 188... az már 20 centi különbség... én azt szeretem ha a párom magasabb, mert egyrészt biztonságban is érzem magam mellette meg jól esik ha a vállára hajthatom a fejem... az meg hogy néz ki ha a srác borul az én vállamra... volt alkalmam megismerkedni alacsony pénzeszsákokkal de valahogy nem kötött le a fekete BMW meg a vastag pénztárca... tehát a pasi legyen magasabb a csajnál. hidd el vannak alacsony lányok :)
2010. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az, h mennyire számít, az olyan, h kinek mi és hogyan, mennyire számít...ha téged zavarna, ha nálad magasabb lenne a bnőd, akkor így is úgyis zavarni fög, annak ellenére is, ha itt pl 3 csaj mondaná, h őt nem zavarná...hidd el, én már ismerem ezt...én 173cm vagyok, és volt szerencsém már olyan pasival lenni, aki ugyanolyan magas volt mint én, és nagyon nem bírtuk...nem tudom elképzelni, h egy velem 1magas paisval legyek...nekem kell, h nőnek érezhessem magam a pasi mellett, és ahhoz ez is kell...


De neked nincsen miért aggódni..nagyon sok nálam alacsonyabb lányt látok..sőt sokkal alacsonyabbakat..és vannak nagyon aranyosak is köztük :)

Szóval ez nem akkora hátrány, sok sikert! :)

18L

2010. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egy ex osztálytársam 165 ééés 190cm-es feleségével él boldogságban.Aki nem a pénzre hajt .Nem fényes a helyzet de ne add fel a reményt akad még rendes lány is.
2010. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én azért megkérdezném,hogy hány éves vagy :) mert 13 évesen is lehetsz 166 cm 60kg...és akkor pl. van még időd nőni :D

De ahogy a többiek is mondták,rengeteg a 166cm alatti nő :)

Szóval hajrá!

2010. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

meg


18 vagyok de lassan fejlődő tipusu,

én csak 16 évesen kezdtem el szőrősődni xD

2010. jún. 18. 06:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!