Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire befolyásolja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja egy kapcsolat létrejöttét, hogy kinek milyen ismerősei vannak, mennyire társasági vagy befolyásos az ember?

Figyelt kérdés

Randiztam párszor egy kedves férfivel, de kezdek attól félni, hogy nagyon hamar meg fog unni. Jó munkahelye van, ahol sok emberrel találkozik, megismerkedik, jó kapcsolatokat épít.. Szép autója, sok sok ismerőse, barátja van mindenféle térről. Szülei is hasonló típusok. Szinte bármit mondok, tud valakit akitől segítséget kérhet számomra az ügyben vagy ő maga tud nekem segíteni. Ha mondtam, hogy egy darabra már nem tálalok színházjegyet akkor ment a telefon és 1 óra múlva már volt 2 jegy. Ha megemlítem, hogy gondolkozunk 1 klíma beszerzésén már intézkedik a szakmabeli havernál, hogy nálunk hogyan lehetne persze teljesen ingyen stb. Ha megemlítem, hogy szép helyen van a küldött kép alapjan akkor már mondja, hogy igen a borászat egy barátjáé és legközelebb akár lemehetünk oda is. Szeret étterembe stb járni ahol sosem engedi akar a saját részem is kifizetni, mindig eljön értem és hazavisz, gyakorolhatok vezetni az autóján. Ha randizunk akkor is szeret pl a Balatonra vagy a velencei tóra menni. A randikra rendszeresen hozott csokit vagy kis apróságot, virágot küldött nekem mert egy ismerősnek viragboltja van stb. Látom rajta hogy figyeli mit mondok, hogy mi az amire vágyok, mi az amire szükségem lehet. Nem maffiózó stb. mielőtt valaki felhozná. Emelett tudom, hogy nem nagy dolog felemelni a telefont és szívességet kérni attól aki tőle is 100x kért már.

Tudom, hogy azért teszi mert kedvel és szeretné ha örülnék.

Ez természetesen mind szép és jó. Nem panaszkodni akarok sem dicsekedni, de új a helyzet. Én egy egyszerű egyetemista lány vagyok, egyszerű barátokkal és családdal és félek, hogy a dolog nagyon hamar egyoldalú lesz és megun ha esetleg komolyra fordul köztünk a dolog. Én nem tudok neki semmi ilyesmit felajánlani, nincs autóm stb. hogy na valahova most én viszem el, nehéz átvenném az irányítást, ha végén nem tudnám állni a checket. Az olyan furcsán hangzik, hogy én "magamnom" túl nem tudok neki semmi ilyet felajánlani de így van. Ne prostinak értésetek, hanem a figyelmemre, társaságomra, szeretetemre gondoltam. Már említettem ezt neki de csak nevetett.

N25 (F29)

Szerintetek működhet ez a dolog így?



2018. máj. 27. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Megfogod Mr.Pénzt, hiába nem akarod. Egy darabig. Utána viszont lecserél majd, amikor már nem igazán érdekled.
2018. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A probléma max. abból szokott lenni, ha az egyik fél elkezd a másikra féltékenykedni és saját magát lebecsüli.

Azt pedig ne gondold, hogy bizonyos jellegű illegális dolgai nincsenek. Ne legyél naiv. Magyarországon, 29 évesen még egy örökölt és jól menő cégnél is bizony kell ügyeskedni.

2018. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minden segitsege utan majd terdre ereszkedsz vagy szet teszed a labad akkor mikodni fog.
2018. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!