Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek egy alacsony, sovány, raccsolós és kisfiús vonású férfival?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért? Mennyire magyarázható ezek tudatában, hogy nincs barátnőm.

2018. jún. 1. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert alacsony, vékony, raccsol, és kisfiús. Én meg bunkó vagyok, de ez az igazság.
2018. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Mit értesz a “ raccsolós” alatt?
2018. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A barátomra 4-ből 2 igaz: sovány és kisfiús vonású. Ha alacsonyabb lenne, az sem zavarna, amíg nálam magasabb (160 cm vagyok). Ezek közül egyedül a raccsolás zavarna. Én hihetetlenül beindulok a hangra, ha valakinek egyedi, mélyen hangja van és szépen beszél.


22n

2018. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És akkor ha ti is ilyen negatív véleményen vagytok, akkor sokan miért lepődnek meg azon, hogy szűz vagyok?
2018. jún. 1. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Tevem buva, nem sok nőt fogsz tavávi evvefevé.


Apropó... Kripke, te vagy az?!


https://www.youtube.com/watch?v=WA5Zhir8rbc

2018. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Menj edzeni, növessz szakállat és keress egy logopédust. Szívesen.
2018. jún. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Én pont egy ilyennel akarok összejönni XD Okos, humoros, egy hullámhosszon vagyunk... De nem te vagy az, ismerem az exét, tehát nem szűz :P Te se lennél az, ha lenne egy kis önbizalmad.
2018. jún. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7


Méltányolandó az igyekezeted, hogy jobb kedvre derítsd, de nem szép dolog kitalálni ilyesmit.

2018. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 Hidd csak azt, hogy nem igaz és picsogjatok együtt, hogy minden csajnak izmos/gazdag/stb pasas kell...

Én se vagyok álomcsaj, se kívül, se belül...

2018. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!