Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkéri a telefonszámomat, ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéri a telefonszámomat, ír, aztán céloz rá, hogy nem akar semmit? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Egy hete egy közös ismerősünk mutatott be egy 30 éves férfinak. Elmondása szerint, nagyon szeretett volna találkozni velem. Mint kiderült, ez a közös ismerős képeket is küldött rólam neki. Nem nagyon tetszett, de elfogadtam. Beültünk egy kávéra hárman, aztán ez a közös ismerős távozott. Kb tíz percig beszélgettünk még, aztán nekem is mennem kellett. Elkérte a telefonszámomat, és még aznap este írt, kérdezett ezt azt rólam, a munkámról stb. Aztán két nap után ismét írt. Beszélgettünk, kicsit komolyabb témákról, nem személyeskedés volt. Aztán ismét eltünt két napra. Én írtam rá, mert jelezni szerettem volna, hogy van esélye. Aztán olyan beszélgetés lett belőle, ami érintette a külsőségeket, kérdezgette, hogy mi tetszik nekem a pasikban, mi a fontos, mit részesítek előnyben. Majd ő írt egy olyat, hogy az első benyomás, meg a külső nagyon fontos a kapcsolatok további alakulásához. Még néhány mondat elhangzott és elköszönt. Akkor nem kapcsoltam, de talán ez burkolt célzás lett volna arra, hogy nem jöttem be neki? Merthogy azóta, tehát harmadik napja nem keres. Csak azt nem értem, hogy eleve miért kérte el akkor a számomat és érdeklődött szite azonnal? Nem akart bunkó lenni szimplán? De ha így van, akkor az is bunkóság, hogy csak így szó nélkül abbamarad minden. Vagy én nem jól fogom fel, és nem is kellene naponta keresnie, annak jeléül hogy tetszem neki? Bocsi, lehet nagyon hülye a kérdésem, de engem megfogott, és adnék egy esélyt a dolognak, de nem akarok illúziókat sem kergetni. Meddig várjam, hogy kers még? Vagy már most zárjam le magamban ezt a dolgot? 22 éves lány vagyok.
2018. jún. 14. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Dug ni a kar.
2018. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet akarna, folyton nyomulna. Szerintem inkább bizonytalan picit. Ne írj most rá, így te se leszel nyomulós és ha bejössz neki, tuti jelentkezni fog hamarosan!
2018. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

A nők ezt folyamatosan megteszik a pasikkal,ugye milyen rossz?.

Nem kellesz neki, csak szexet akart, de látta, hogy erre te nem vagy vevő és nem akar több üres szövegelést.

2018. jún. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!